Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomával egy multinál...

Diplomával egy multinál dolgozni vagy egy szakmával egyéni vállalkozóként dolgozni? Melyik a jobb és a nyugisabb?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
éppen tegnap mondtam, hogy alkalmazottként bementem nyolcra, hazamentem fél ötkor. Ma már fél hétkor az irodámban ültem.
2022. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Milyen diplomával vs. milyen szakmával?

Csak, hogy legalább el lessen indulni értelmes irányba...

2022. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
25-26 évesen egyéni vállalkozóként sokkal jobban keresek mint alkalmazottként és nincs felettem egy potenciálisan idióta főnök aki csicskáztathatna. Az ügyfeleknek se érzem hogy ki lennék szolgáltatva, van szerencsére akkora forgalom, hogy megnézzem, kivel dolgozom együtt. Viszont vállalkozóként a magad osztod be az időt-frázis eléggé megtévesztő. Persze, én is elmegyek délelőtt edzeni csak akkor meg este kell dolgozni helyette. Vállalkozóként igazából pihenőidőd soha nincs, nincs olyan hogy vége a munkának 18-kor mert folyton van amit el kéne végezned és ha nem teszed, akkor megteszi helyetted a versenytársad. Szóval mikorszinten nyugis de makroszinten nagyon nem.
2022. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"vállalkozóként szabadabb az ember, maga oszthatja be az idejét és nem csicskáztatják"


Ebből sajnos semi nem igaz. Vállalkozóként saját magad vagy a felelős minden fillér bevételért, és ha a vevőd szombaton keres, akkor, ha jót akarsz, nem küldöd el a k...a anyjaba. Multinál én nem nézek emailt, nem veszek fel telefont hétvégén.

2022. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csináltam mindkettőt, multinál nyugisabb.

Reggel kómásan beesek és kész a kávé, fizetve van a fűtés, takarítva az asztalom, délután kiesik a kezemből a munka és azt csinálok amit szeretnék.

Főnököm kéthavonta egyszer látom mert hagynak önállóan dolgozni.

2022. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!