Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát érdemes ma...

Milyen szakmát érdemes ma kitanulni ami jól fizet Magyarországon?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, egyetemet elszalasztottam és úgy érzem nem is az én utam volt inkább a szüleim felé való megfelelés.


Szeretnék boldogulni az életben, jól kereső állást találni de nincs semmi képzettségem. Érettségim van és 2 nyelven beszélek felsőfokon, talan ennyi a "tudásom". Szeretnék valamilyen iskolát elvégezni hogy vigyem valamire az életben. Tudnátok valamit ajánlani? Tudom hogy nem voltam túl konkrét magamról de igazából bármit meghallgatok és szívesen olvasok bármilyen tanácsot,tapasztalatot.


2022. febr. 10. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Logisztika.
2022. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Teszteles (IT QA), irodai munka, alacsony a belepesi kuszob, istqb foundationt megcsinalod es maris van papirod, hatalmas fejlodesi lehetoseg, volt jopar kolleganom akik nagyon gyengek voltak a szakmaban es jol kerestek, naluk mar most biztos jobb lennel
2022. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
programozás
2022. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
stewardess
2022. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Villanyszerelő, burkoló, festő, gázszerelő,
2022. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
A nyelvtudásod az értékes, tartsd azért néha karban. Logisztikai vegzetséggel szállítmányozás teruleten használnám én ki.
2022. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Blockchain fejlesztő
2022. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!