Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit-hogyan érdemes válaszolni...

Mit-hogyan érdemes válaszolni a "Miért akar itt dolgozni"?

Figyelt kérdés

Szóval életem első állásinterjújára megyek holnap. Áruházi munkatárs pozícióra jelentkeztem- egy nagyobb áruházról van szó.


Mit érdemes válaszolni a "Miért akar itt dolgozni?" kérdésre.

Nyilván, hogy az ok, amiért ott szeretnék dolgozni, az az, hogy kell a munkahely, pénz és közel van. Persze ezt nem mondhatom.



Írtam egy szöveget, hogy kb mit akarok mondani, de félek, hogy ez klisé, nyámnyila szöveg, mégha igaz is.



"Kisebb koromban mindig ide jártunk vásárolni, és már akkor megszerettem ezt az üzlet láncot,és a kereskedelmet, már amennyit láttam belőle.

Azért, hogy megismerjem a háttér folyamatokat, középiskolában is a kereskedelem irányába érdeklődtem.

Azért akarok itt dolgozni, mert jó emlékek fűznek a céghez, illetve, ahogy a vállalat honlapján írják lehetőség van a vállalaton belüli fejlődéshez.

Illetve a honlap alapján és vásárlói tapasztalat alapján egy olyan vállalatott látok, akiknek a dolgozói és vásárlói fontosak."


Nagyon megköszönném,ha tudnátok segíteni, hogy kb mi lenne megfelelő ide.



2022. febr. 15. 19:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
97%
Úgy is tudják, mond meg nyíltan: "Kő a píz!"
2022. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2022. febr. 15. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Azért akarok itt dolgozni, hogy átmenetileg legyen munkám, aztán váltani szeretnék, mert nem szeretnék hosszútávon zsebpénzért dolgozni.
2022. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kedvenc hobbijaim közé tartozik a nem éhenhalás."
2022. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Kereskedelem érdekelt mindig is ès ezt az egységet egy stabil üzletnek erzem ahol hosszú távon tudnék dolgozni. Én ezt vakerolnám. Persze valóban a penz az kell.
2022. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, épp munkát keresek és kapóra jött az állásajánlatuk.
2022. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt szoktam mondani, hogy életcélom nem éhen halni :D
2022. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hosszú távra tervezek, remélem önök is!
2022. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

""Kisebb koromban mindig ide jártunk vásárolni, és már akkor megszerettem ezt az üzlet láncot,és a kereskedelmet, már amennyit láttam belőle.


Azért, hogy megismerjem a háttér folyamatokat, középiskolában is a kereskedelem irányába érdeklődtem.


Azért akarok itt dolgozni, mert jó emlékek fűznek a céghez, illetve, ahogy a vállalat honlapján írják lehetőség van a vállalaton belüli fejlődéshez.


Illetve a honlap alapján és vásárlói tapasztalat alapján egy olyan vállalatott látok, akiknek a dolgozói és vásárlói fontosak.""



Aranyos szöveg, de kissé komolytalan...


Előző voltam!

2022. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 igen, ettől féltem én is.

De egyébként eléggé laza volt az interjú.

2022. febr. 16. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!