Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért töröltek az álláskeresők...

Miért töröltek az álláskeresők nyilvántartásából?

Figyelt kérdés

Pontosabban nyelvtanilag értem a határozatot, hogy nem tettem eleget a jelentkezési kötelezettségemnek" De erről én nem kaptam értesítést és egy olyan dátumra írja ami közvetlenül az igénylés napja utánra szól. Nem vezényletek ki sehová amire jelentkeznem kellett volna.


Amikor az ügyintéző hölgynél voltam és nyilvántartásba vett 12.09.-én akkor kaptam egy kódot amivel a lakhelyemhez közeli munkákat tudtam megnézni egy felületen keresztül, de nem volt közte olyan amelyikkel az én végzettségemmel tudtam volna menni. Ezért alkalmi munkákat végeztem, erre külön fel is hívta a figyelmem hogy azt nyugodtan csinálhatok, mert mellette ugyanúgy jár a járadék. De nem mondta hogy ott nekem mindenképpen jelentkeznem kell valamire. Tehát nem tudom milyen kötelezettségemnek nem tettem eleget?


2022. febr. 17. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben utána olvastam és tényleg TÖRÖLNI KELL az illetőt jelentkezési kötelezettség elmulasztása esetén. De valaki elmagyarázná hogy van ez? Életemben először kértem álláskeresési járadékot és valószínűleg utoljára ezért azt nem értem hogy én nem akkor jelentkeztem, amikor a központban voltam? Vagy mit ért jelentkezés alatt?
2022. febr. 17. 19:02
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Elkellett volna vállalnod az általuk talált munkát, gondolom.
2022. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem találtak semmilyen munkát. Ezt mondom. tehát nem volt semmi ilyen hogy jön egy email hogy itt van ez a munka és akkor lesz szíves elmenni jelentkezni, ha van ilyen akkor elmegyek és el is vállalom.
2022. febr. 17. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!