Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba arcképes vagy...

Önéletrajzba arcképes vagy egész alakos képet kell tenni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 02:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Arckép
2022. febr. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Fél alakos.
2022. febr. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Bikinist.
2022. febr. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Igazolványképet szokás. Arckép vagy esetleg válltól felfelé.
2022. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Igazolványképet. Ne a családi nyaralós fotóról vágd le az arcod.
2022. febr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Attol függ milyen munkára jelentkezel. Ha hosztessnek vagy modellnek, akkor mehet a portfólió. Vagyis sok egészalakos kép egyben.
2022. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Arcképes. A hatos válaszolónak igaza van, vannak olyan munkakörök, ahol szükséges lehet az egész alakos kép, de azt úgyis külön jelzik, ha arra van szükség.
2022. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Egész alakost kell küldeni de hátulról.

Jah' és lehetőleg csecsemőkorit. :D

2022. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Most kerestünk embert... botrány milyen képekkel képesek az emberek jelentkezni. Volt nyaralós selfie, autóban fotózott selfie, hófehérfalas hóka emberrel, napszemüveges, szétfilterezett, mufurc igazolványképes, nagyon előnytelen szögből fotózott, volt vállnélküli felsős is, az úgy nézett ki, mint, ha meztelen lett volna.... stb.

Én anno mikor munkát kerestem rászántam 2000 Ft-ot, hogy elmentem egy fényképészhez egy szolid smink, blúz, esetleg blézer és csináltattam 4-5 képet egy olyan háttér előtt, ami fekete-fehérben is mutat, amiből kiválasztottam 2 jót. Kis retus, de nem agyonszerkesztve és kész is a jó fotó. Volt hogy interjún dicsérték, hogy őket megfogta a kép igényessége.

De sok helyen nem is kérnek fotót, mert az is nagyban befolyásolja a döntést, mert lehet, hogy a leírás szerint jó embert azért nem hívnak be, mert fotó alapján nem szimpatikus.

2022. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem olyan munkára pályázol ahol kimondottan számít a megjelenés akkor semmilyet.
2022. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!