Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahely lenne az...

Milyen munkahely lenne az ideális számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Budapesten keresek állást és bizonytalan vagyok, hogy mely cégekhez, milyen munkakörökre érdemes jelentkeznem. Van már tapasztalatom, de kevesebb, mint 3 év, így pályakezdőnek minősülök. Kifejezetten érdekel a közlekedés (vízi, légi főleg), a szervezés, rendezvényszervezés, irányítás, menedzsment, oktatás, tréningek szervezése, tartása. Szívesen dolgoznék olyan helyen ahol kell idegennyelet használni, ugyanis 4 idegen nyelven beszélek. Szívesen lennék előadó, oktató. Főleg közlekedési, szervezetfejlesztési területen. Érdekel a protokoll, a diplomácia világa is, valamint a földrajz, földtudomány, közlekedés feltételei, hajózás, repülés világa. Sajnos nem a legjobb alapképzést végeztem el, mert akkor még nem tudtam mi az ami igazán érdekel. De mostmár egyre tisztább a kép. Szeretnék olyan területen tovább menni, ahol a fentiek jelen vannak. Gondolkodtam a légiforgalmi irányító képzésen, de 12 évre lekötne, és 6-7 év múlva már családot szeretnék alapítani, nem tudom mennyire lenne ez probléma illetve nem tudom felvennének e és ideális lenne e nekem. Szívesen mennék valamilyen közlekedési bizottsághoz, vagy hasonló szervezethez. Akár oktatni közlekedéssel kapcsolatos dolgokat, vagy egy ilyen helyen dolgozók képzéseit szervezni, előadásokat tartani.


Úgyhogy ilyen területen szeretnék továbbmenni. Tudnátok segíteni milyen cégeket nézzek meg vagy milyen területen induljak?


Gazdasági diplomám van, HR és szervezés, valamint oktatásszervező tapasztalatom, call centeres tapasztalatom.



2022. ápr. 2. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Logisztika?
2022. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is a logisztikát mondanám (ebben dolgozom), de így az oktatást, tréning szervezést stb-t el kell felejteni egy jó időre.

Kell valós szakmai tudást szerezni (valamilyen szinten elméletben is, de még inkább gyakorlatban), hogy legyen mit átadnod hitelesen

2022. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!