Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha a szüleim nem...

Mit tegyek, ha a szüleim nem nézik jó szemmel, hogy diplomás munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés
folyamatosan keresgélek, tegnap is voltam állásinterjún, de ők már azt szeretnék ha dolgoznék-mondjuk én is ezt szeretném...
2010. szept. 15. 12:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

15/20 vagyok


Szerintem azért a nyelvek nem feleslegesek, nyilván jó ha használod is , mert különben elfelejted.


Én azt gondolom, hogy talán a nyelvtanár az egyik legkeresettebb szak. Én töri-vallástanár szakos vagyok, úgyhogy tudom miről beszélsz.


Angol nyelvű óvoda, magánsuli, nyelviskolák?

2012. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Nyelviskolába is csak ismeretséggel vesznek fel, illetve mindenhova, akár magánóvodába, akár középiskolába.

Felvettek egy oktatási központba tanfolyam tartására gyerekeknek, imádtam volna, de nem volt érdeklődő, a szülők nem áldoznak plusz pénzt erre. Azóta nincs munkám, a munkanélküli központban semmit nem csinálnak és semmilyen támogatást nem kapok :(

2012. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

19/22 vagyok


Nem tudom, hol laksz, ha vidéken, akkor tényleg elég kevés a lehetőség. Viszont az ismerőseim között több olyan is van, aki a nyelvtudásából él akármilyen diplomájával: külföldi tulajdonú multiknál helpdesk munkatárs, telekomos cégek...stb. Igen, a nyelvtudását fizetik meg. Persze ha Neked az a célod, hogy mindenképpen a szakmádban helyezkedj el és taníts, akkor lehet nem kézenfekvő az ötlet. De ha nem rosszul (jól)fizető állást akarsz lehet érdemes ilyen irányban is bepróbálkoznod. Ám tudom, vidéken tényleg nehéz sajnos.

Sok sikert!

2012. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

20. és 22. hozzászóló vagyok:

köszi a támogatást az utolsónak.Igen kisvárosban élek, ahol az álláshirdetésekben mindig olyan diplomát kérnek a nyelvtudás mellé, ami nekem nincs meg (pénzügyi/ közgazdász), de nem igazán akarok tanárként dolgozni, de mint már írtam, más állást nem találok (kapcsolatok nélkül)

2012. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Ortilio válasza:
Én a diplomázás után teljesen szétestem. Aztán egy kis külföldi meló összekapott :D
2017. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!