Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz ill. izgalmas...

Mennyire nehéz ill. izgalmas egy "kontroller" munkája? Milyen képességek és végzettség szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Mérnökinformatikus hallgató vagyok, vállalatirányítási szakirányt választottam és nézegetek mostanában ilyen álláshirdetéseket.

Szinte mindenhol pénzügyi MSc végzettséget és egy csomó skillt (kitűnő analitikus/logikai elemző képesség, precizitás, rendszerszemlélet stb.) követelnek meg.


Lényegében mit csinál egy ilyen kontroller és mennyire nehéz munka ez? Jobb a fizetése, mint mondjuk egy webfejlesztőnek? Csakis gazdasági végzettséggel lehet ilyen munkát sikeresen pályázni vagy van esély más diplomával (it/mérnök/turisztika) is "beletanulni"?

Annyit tudok, hogy a karon van gazdinfó képzés is (fogalmam sincs mennyivel kevesebb gazdasági dolgot tanulnak mint GTK-n) nekem az pl. elég büfészaknak tűnik, de pl. egy SAP/Oracle ismeret elég lehet ilyen állás megpályázásához (ezeket tartalmazza a V.I.R. tanterv) és később majd "felszívom" a többi dolgot?



2022. ápr. 29. 19:06
 1/5 Ladislaus433 ***** válasza:
100%

bufeszak? ember sztem en gazdinfos-kent tobb lovet talicskazok haza bsc-vel mint the 'mernok'-kent.

ha mernokkent nem sikerult kigugliznod mit csinal egy kontroller akkor inkabb hagyd. raadasul milyen konrollerrol beszelunk? penzugyi?fpa?business? milyen cegnel? en imadom,de nem valo mindenkinek.

2022. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Milyen karrierlehetőség van a kontrollereknek, multihoz kell menni inkább, mint magyar vállalathoz? Mióta dolgozol és milyen fizetés jár mellé, a kezdő fizetések milyenek és mi lehet a maximum (realitás talaján maradva)?

2022. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ladislaus433 ***** válasza:

hol olvastal olyat hogy erdemes egy magyar vallalatnal dolgozni?

CFO elerheto cel kontrollernek,

ny eu-ban dolgozok lassan 10 eve, otthon milyen alamizsnat adnak?nincs infom. van az a hays salary guida az talan jo alapnak

2022. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy kerültél külföldre, Magyarországi munkáltatón keresztül vagy teljesen független úton?
2022. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ladislaus433 ***** válasza:
fuggetlen uton,palyaztam es felvettek
2022. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!