Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mentőtiszt az kelendő?

Mentőtiszt az kelendő?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,hogy elvégzi az egyetemet utána azonnal munkába tud állni?
2022. ápr. 30. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ, főleg a kapcsolatoktól. Ha ismernek, és sikerült jó kört kialakítani akár a gyakorlati helyeden akkor bekerülhetsz. Ez is csak egy olyan hely, ahol vannak akik szerencsések és vannak, akik nem!


Az a baj ezzel, hogy sokan jók is lehetnének, de nem kapnak esélyt! Aztán elmennek az évek felette és például még mindig bent van az irányításban, vagy sürgőzik, vagy ügyeletet vállal, de aktívan nem mentőzik mert "nincs hely". De valójában azért nem veszik fel, mert nem ismerik! Ha van esetleg valaki, azt mondja róla hogy jó, akkor talán beveszik. Tényleg nagy szerencse is kell ehhez az egészhez. Egyébként egy mentőtiszt elég jól keres az átlag hazai viszonyokhoz képest.

2022. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#10.


Én úgy tudom, hogy mentőtiszti diplomával nem tölthető be diplomás ápolói pozíció…

2022. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
(Ahogyan ápoló diplomával sem lehet senki mentőtiszt… Hiába mindkettő szak tulajdonképpen egy szakirány az ápolás és betegellátás szakon)
2022. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

#13 Nem is a diplomásra gondoltam hanem a segédápolóira.


Andorrában azok is brutál jól keresnek pl.

2022. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
69%
megéri a tiszti... egyetem végére megőszülsz, megbolondulsz, de ha megtartod a tudatod, és elvégzed 4 év alatt, ami amúgy lehetséges de nagyon nehéz, akkor rendkívül jól lehet vele keresni.. tisztin tanulok én is, sotén.. gyakok miatt tudom, hogy jól keresnek, elég sokkal beszélek... sürgin vizsgáló tisztként pl a honvédba 8-10ezret keresnek óránként tisztán, ha vonulnak akkor ennek a felét, de gondolj csak bele... sürgin dolgozol 8x24órát, 30ból 8 napot vagy bent csak, többi szabad, így is megvan a havi millió... nem ámítás, ez tény
2022. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Van pár tiszt ismerősöm, egyik sem keres millió közelébe sem. Félmilliót sem.
2022. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez is csak egy csókos rendszer, semmi több!
2022. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sürgősségin igen, sokat is kapnak (tudom, mert én is ott dolgozom). Omszhoz viszont nagyon nem egyszerű bejutni, gyakorlatilag nem kellesz senkinek, kivéve, ha ismernek, még nagyobb előny, ha csókos vagy. Tévhit, hogy tisztekből hiány van, mentőápolókból és gépkocsivezetőkből nincs elegendő.

Én azt mondom, hogy az orvosi, vagy a diplomás ápolói a legjobb választás. Btw a tisztit csak úgy nem lehet elvégezni, 4 év alatt kb senkinek nem sikerül, átlagban 5-6 év megcsinálni, ha egyaltalán sikerül, és ez csak BSc. Én ezt mindenkinek elmondom, de sokan nem hiszik el sajnos, hogy hiába vagy penge és hiába jó az önbizalmad, az oktatón múlik, hogy azt csináltad-e vizsgán, amire ő gondolt, vagy bír-e téged. Azt javaslom, lépj be etk-s facebook csoportokba és ne szégyelld megkérdezni, hogy mennyire jó ötlet. Nagyon nem mindegy, hogy mire adod a fejed, és ha nem sikerül, mit kezdesz magaddal mondjuk 6 év egyetem után, diploma nélkül. Szóval szerintem, ha van eszed (márpedig a tisztihez kell!!), akkor ÁOK, ha tényleg 4 évig akarsz tanulni, akkor diplomás ápoló.

2022. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!