Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35 felett tényleg képtelenség...

35 felett tényleg képtelenség másik munkahelyet találni már?

Figyelt kérdés
Pl eddig otthon éltél, és minden pénzed egy szemig félre tetted, hogy egy lakást vehess. Nagy nehezen sikerült is, vagyis a lakás majd 46-47%-a összejött (14 millió a 32 milliós lakásból), a többi hitel. Na most a lakás másik városban van, ahol van valamicske élet, és nem a faluban ahol 36.5 éves korodig éltél otthon anyáddal, és dolgoztál diplomásként az önkormányzatnak nettó 260 ezer ft-ért. Megvan a lakás, másik munkahelyet akarsz, de nem fognak felvenni sehová sem, mert ,,öreg,, vagy (akárhonnan nézem még 28 évem van a nyugdíjig, ami rengeteg)? Oké, ehhez értek, ezt tanultam, de rugalmas vagyok, nincs családom (feleség, gyerek), így terhelhető vagyok és nem várok el magas bért egy új munkahelyen, csak annyit, hogy egyedül meg tudjak élni (egy 330-350 nettó nekem már elég egy 90 ezres hitellel a normális élethez). Tényleg esélytelen és maradok abban, amit már nem szeretek csinálni vagy be kell adni 1000 helyre a CV-t és az életkort nem feltüntetni rajta?
2022. ápr. 30. 15:46
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

,,

Én azt látom, hogy 35 felett kezd el jó hely lenni a munkaerőpiac. Rengetegen keresnek meg, elég jó ajánlatokkal, mert jócskán van tapasztalatom a szakmában

"


Igen, az úgy jó, ha abban akarsz maradni, de ha már nagyon unod és kényszer lenne még mindig azt csinálni, amit eddig (eddig is csak azért, hogy meglegyen a lakás önereje)?

2022. ápr. 30. 17:04
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
Hozzánk most vettek fel egy 61 éves informatikust.
2022. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
62%
35 éves kor felett is van élet, de csak ha meg van hozzá az ismeretségi szinted. Ha nincsen akkor menjél külföldre. Hidd el jobban jársz vele. Eleinte kicsit nehéz lesz, de hosszú távon meg fogja érni.
2022. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Angolul közép szinten tudok, de németül semmit. Kezdjem el tanulni? Nem nagyon van ismeretségem. Annak meg nyilván nem sok értelme, hogy beadom állásra a jelentkezésem, semmi jelzés én meg önkényesen bemegyek, zaklatva a munkáltatót, hogy diplomásként szükségem van erre az állásra és lelkemet beleadom majd, ha felvesznek (közben meg sem fordult a fejükben, hogy felvegyenek)...Egy valamit tudok, ezt már nem akarom csinálni, egyetemre meg újabb 4-5 évre nem akarok menni, eleget szívtam ott 15 éve. Max átképzés, gondolom ha felvesznek, akkor lehet szó ilyesmiről.
2022. ápr. 30. 19:04
 15/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 28 év rengeteg a nyugdíjig és olyan helyen tölteni, amit nem szeretsz, az korai halál oka (stressz, pánik, undor, stb) is lehet (50-55 között).
2022. ápr. 30. 19:06
 16/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem a koroddal van a baj hanem a közigazgatás tapasztalattal. Versenyszferaban ezzel nem nagyon rugsz labdába, de 36 éves palyakezdo sem egy főnyeremény..
2022. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Azzal van a gond, hogy semmit sem ér a munkatapasztalatod.
2022. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy 36 felett sose kellett állást keresnem, mindig engem találtak meg illetve már a magánbizniszt csinálom egy ideje.
2022. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
53%

36 évesen már senki sem pályakezdő még az se aki 20 évet volt kómában. Ne beszélj már baromságokat!


Egyrészt midnegy mit hazudsz versenyszférába, másrészt lehettél vállalkozó is a kutyát nem fogja érdekelni, csak ne legyél veréb!


Ha csinálsz valamit ahoz érts, ha nem értesz hozzá meg ne avatkozz bele, lesz ott mindíg valaki aki meg tuja csinálni ennyi a versenyszféra.

2022. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

DEhogy esélytelen, sőt...

Szakmailag érett, de még jól terhelhető korban vagy.

Ha érdemi szakmai életutat tudsz felmutatni nem lehet gond az elhelyezkedés. Ha mégis, akkor ott valami más van, nem az életkor

2022. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!