Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35 felett tényleg képtelenség...

35 felett tényleg képtelenség másik munkahelyet találni már?

Figyelt kérdés
Pl eddig otthon éltél, és minden pénzed egy szemig félre tetted, hogy egy lakást vehess. Nagy nehezen sikerült is, vagyis a lakás majd 46-47%-a összejött (14 millió a 32 milliós lakásból), a többi hitel. Na most a lakás másik városban van, ahol van valamicske élet, és nem a faluban ahol 36.5 éves korodig éltél otthon anyáddal, és dolgoztál diplomásként az önkormányzatnak nettó 260 ezer ft-ért. Megvan a lakás, másik munkahelyet akarsz, de nem fognak felvenni sehová sem, mert ,,öreg,, vagy (akárhonnan nézem még 28 évem van a nyugdíjig, ami rengeteg)? Oké, ehhez értek, ezt tanultam, de rugalmas vagyok, nincs családom (feleség, gyerek), így terhelhető vagyok és nem várok el magas bért egy új munkahelyen, csak annyit, hogy egyedül meg tudjak élni (egy 330-350 nettó nekem már elég egy 90 ezres hitellel a normális élethez). Tényleg esélytelen és maradok abban, amit már nem szeretek csinálni vagy be kell adni 1000 helyre a CV-t és az életkort nem feltüntetni rajta?
2022. ápr. 30. 15:46
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
30. Csak ezzel nem lehet máshová menni (mármint ebben maradni nem akarok, akkor inkább kiugrok a 4. emeletről :D, annyira unom már ezt a munkát, csak azért vonszoltam magam, hogy meglegyen a lakás önereje). Van munkatapasztalatom, csak nem abban a szektorban, ahová pl mennék. Most kezdjek el tanulni?
2022. máj. 1. 13:06
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
igen. nyelvet is. megújulós témát vagy energetikát, pénzügyet
2022. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más emberek így csinálják. Elkezdhetted volna munka mellett három évvel ezelőtt, akkor lenne legalább egy diplomád mostanra.
2022. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem tudsz elhelyezkedni a végzettségeddel és váltani akarsz, akkor kezdj el, igen.
2022. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Még 30 éved van nyugdíjig úgyhogy megéri nekiállni mást tanulni.
2022. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hm. Pont, hogy a legjobb korban vagy.
2022. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!