Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35 felett tényleg képtelenség...

35 felett tényleg képtelenség másik munkahelyet találni már?

Figyelt kérdés
Pl eddig otthon éltél, és minden pénzed egy szemig félre tetted, hogy egy lakást vehess. Nagy nehezen sikerült is, vagyis a lakás majd 46-47%-a összejött (14 millió a 32 milliós lakásból), a többi hitel. Na most a lakás másik városban van, ahol van valamicske élet, és nem a faluban ahol 36.5 éves korodig éltél otthon anyáddal, és dolgoztál diplomásként az önkormányzatnak nettó 260 ezer ft-ért. Megvan a lakás, másik munkahelyet akarsz, de nem fognak felvenni sehová sem, mert ,,öreg,, vagy (akárhonnan nézem még 28 évem van a nyugdíjig, ami rengeteg)? Oké, ehhez értek, ezt tanultam, de rugalmas vagyok, nincs családom (feleség, gyerek), így terhelhető vagyok és nem várok el magas bért egy új munkahelyen, csak annyit, hogy egyedül meg tudjak élni (egy 330-350 nettó nekem már elég egy 90 ezres hitellel a normális élethez). Tényleg esélytelen és maradok abban, amit már nem szeretek csinálni vagy be kell adni 1000 helyre a CV-t és az életkort nem feltüntetni rajta?
2022. ápr. 30. 15:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18%

"Azzal van a gond, hogy semmit sem ér a munkatapasztalatod."


Ez sem igaz, már hogyne érne. Csak tudni kell tálalni.

2022. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzati munkát hogyan lehet pozitívan tálalni?
2022. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2022. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta, hogy mit dolgozott pontosan közigben.

Ha pl mezei ügyintéző volt 30 éven át, akkor valóban nem sokat ér.


Ismerősöm vezető volt hosszabb időn keresztül. Végül váltott, pár szarabb meló után végül egy nagyobb cégben kötött ki szintén vezetőként ahol rendezvényeket szervez. Kapcsolatok nélkül.

2022. máj. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
7%

Tavaly váltottam állami munkahelyre, teljesen mas szakterülettre mint az eddigi 12-15 év szakmai tapasztalatos volt. Ez az egyetlen kb ahol a papír számít..


Még vannak terveim a jövőre vonatkozólag. Csak a pandémia alatt vendéglátósként az utóbbi 2 évben munka mellett, 3 képesítést végeztem el vagy fejeztem be. Diplomát, okjt és az új munkahely belső képzését is bizonyítvánnyal.


Jelenleg egy okj "utód" képzést és egy újabb BA diplomát végzek.


Ez lesz sorban a 12.ik képesítésem. 41 évesen.


Ebből 5-öt vállalkozóként végzek a munka mellett.

2022. máj. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
állami mellett vállalkozó? És mi az az 5 képesítés?
2022. máj. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
56%

Igen. Bejelentés- és engedélyeztetés köteles.

De megadják évente rá.


- Minősített pályázatfigyelő-és pályázatíró

- Eu mester pályázatíró

- Akkreditált kultúrális projektmenedzser

- Kereskedő - vállalkozó okj

- Geográfus Bsc. Terület-és településfejlesztő, megújuló energia források szakirány

2022. máj. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

kereskedő? Mivel kereskedsz?


A geográfust sem értem, de nyilván spec munkád van vele. A többi világos.


A mester pályázatíró meg zseniális.

2022. máj. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Online webáruházak,piactereken ajándéktárgyak, számtech. alkatrészek, emag, vatera, marketplace+ használt tárgyi eszközök, üzletberendezések.


4 vendéglátó üzletem volt a pandémia előtt,azokból árultam ki részben a tárgyi eszközöket, szereztem be újakat helyette, navos árveréseken pl. illetve maradt a rendezvény étkeztetés is plusz még idén az ingatlanok bérbeadása( de tervek szerint azok eladásra kerülnek még a családtámogatások kivezetése előtt).


Geográfus is inkább a ginop, efop, vp pályázatok miatt érdekes. Meg a saját helyi gazdaságfejlesztést célzó programok beruházások knowhow-k miatt.

2022. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Valóban a munkatapasztalattal lehet a gond, nem a koroddal. Egy jó mérnök pl. 35 éves korára kezd "kiforrni", ha mondjuk a szakmai tapasztalatát addig önkorinál töltötte az szívás, nem jó ajánló levél. Most mondtam valamit. Inkább ezen kellene elgondolkozni, azon hogy milyen végzettségeid vannak és ennek megfelelően kialakítani az új életet.
2022. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!