Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság mit tud csinálni az...

Kiralykutya kérdése:

Manapság mit tud csinálni az akit gyilkosságért börtönbe zártak majd miután letöltötte kiengedik? Tudom hogy egyáltalán milyen munkát tud elválni ahova fölveszik illetve karrierépítés felmerül? (Becsületes karrierépítés, nem valami alvilági)

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem hogy barmit tudna csinalni amivel értelmesen tudna keresni/karriert epiteni. Egyszeruen mar a munkat se kapja meg az ilyen mert mindenhova kerik a rendorsegrol a papirt
2022. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Tőlem esdig egyetlen munkahelyemen kértek erkölcsi bizonyítványt, a többinél nem, pedig nem kis cégeknél dolgoztam, és nem is kerestem egyiknél sem rosszul.
2022. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha a böriben online elvégzi a tanfolyamot, akkor pl elmegy programozni. Home officeban kit ölne meg? Másra viszont nem hiszem, hogy felvennék.
2022. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Elmegy éjjeli őrnek. Annak ellenére, hogy kell erkölcsi, mégis tele van ex elitéltekkel meg olyanokkal akik ellen folyamatban a nyomozás.
2022. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3:

De eleve a legtöbb IT-s cég nem néz erkölcsi bizonyítványt. Amúgy meg az, hogy valaki börtönbő lszabadul, nem jelenti feltétlenül, hogy képzetlen.

2022. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

5 os nem tudom te milyen IT cegeknel dolgoztal, de a joknal olyan komoly background check van hogy eselytelen hogy allast kapjon...


home officebol tenyleg nem fog megolni senkit, de hatalmas kockazatot jelent mar maga a teny hogy ilyen ember hozzafer a forraskodhoz, arrol nem is beszelve hogy a partnerek sok helyen megszabjak hogy kik milyen projekten dolgozhatnak...


ebben dolgozok 10 eve, mar jopar interjut lattam, eddig barhol voltam, ha valakinek valami gaz volt az erkolcsijeben azzal szoba se alltunk, sehol

2022. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

“ Tőlem esdig egyetlen munkahelyemen kértek erkölcsi bizonyítványt, a többinél nem, pedig nem kis cégeknél dolgoztam, és nem is kerestem egyiknél sem rosszul”


“ ebben dolgozok 10 eve, mar jopar interjut lattam, eddig barhol voltam, ha valakinek valami gaz volt az erkolcsijeben azzal szoba se alltunk, sehol”


Csak bizonyos munkakörökben kérhet a cég erkölcsit, pl ahol pénzzel, érzékeny adatokkal dolgozik valaki vagy nagy felelőssége van (vezető beosztás).

2022. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

7:

Azt hiszem banknál volt az, ahol kértek, de nem volt nagy felelősségű munkakör. Esetleg banktitkok miatt számíthatott.

2022. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
8, bankban kérhetik.
2022. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem is kérnek erkölcsit, az önéletrajzában lévő óriási lyukat nehéz megmagyarázni. Tudása is simán elavulhat.
2022. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!