Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A karrierépítésben mennyire...

A karrierépítésben mennyire segíthet valakinek ez a "rivális" hozzáállás? (lent)

Figyelt kérdés

Értve itt azt, hogy valahol ahol karriert akar egy vállalatnál befutni valaki, nyíltan a többiek riválisának akar látszani. Értve azt, hogy láttatni akarja magát mint alternatívát bizonyos feladatokra, munkakörökre amire mást tennének alapból.


Milyen képet festhet magáról a kollégái meg a főnökei szemében? Hogyan látnátok ti? Hasznos vagy nem? Van ahol ez természetes?



2017. dec. 15. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Semmi értelme ennek a kérdésnek.
2017. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
59%

Ez egy teljesen értelmetlen kérdés. Egy vállalatnál mindenki be van tanítva feladatokra. Ha te be vagy tanítva valamire akkor a főnököd tudni fogja, hogy ezt te is meg tudod csinálni, ha lábatlankodsz és ugrálsz neki hogy te akarod, akkor elásod magad. Ő a főnök, ő dönt,nem valami bohóc. Ha nem vagy rá betanítva, akkor hiába ugrálsz mert úgysem fogják neked adni a feladatkört.

Milyen képet fest a többiek és a főnököd szemében ?

1. Azt,hogy te vagy a helyi bohóc aki ott ugrál ahol semmi keresnivalója.

2. Azt, hogy inkább"rivalizálnál", minthogy csapatban dolgozz --> Gyorsan kinn találod magad bármilyen gyárból, mert nem vagy csapatjátékos.(esetleg mlm típusú "piramisjátékoknál" elfogadható lehet, de az nem vállalati szféra)

3. Azt, hogy ki leszel közösítve a többiek által mert nem vagy hajlandó a saját dolgoddal foglalkozni, helyette másokét akarod megcsinálni.


Komolyan nem értem miért írnak 12 évesek olyan kérdéseket, amiknek semmi értelme, végezz egy főiskolát, egyetemet, juss be egy vállalathoz és soha nem fog eszedbe jutni ilyen értelmetlen hülyeséget kérdezni.

Szívesen.

2017. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felét félreértetted, másik fele irreleváns, nyilván nem gyárra gondoltam, és egyszerű munkahelyre, hanem annál kicsit komolyabbra, gondoltam ez a rovatban leesik. Az életkoromat pedig eleve nem tudod megállapítani, talán ezért nem is sikerült, de szintén irreleváns. Ennek ellenére köszönöm a választ.
2017. dec. 15. 22:17
 4/4 anonim válasza:
70%

Karrier rovat üzletek kategóriában. Arról írsz, hogy vállalatnál irodista-középvezető szinten akarsz feljebblépni.

A kistini agyadban biztos létezik "egyszerű" és "nem egyszerű" munkahely, de minden vállalatnál a már leírtak alapján működik a középvezetői-irodista szerep (Tapasztalat : pénzügyi aszisztens Audi Győr 2011-2015, Nemak Győr 2015-jelenleg, valószínűleg tudom miről beszélek)

A korodat az intelligenciaszinted alapján tippeltem: képtelen vagy kifejezni magad, hollywoodi filmes sztereotípiákban hiszel, és mindent elmond az a rémes "nem egyszerű munkahelyre gondoltál" magyarázkodás.

2017. dec. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!