Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elakadtam a "karrier utamban",...

Elakadtam a "karrier utamban",egy helyben toporgok megint, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hosszas vacilálás utan úgy döntöttem végre váltok. A mesés előzmények utan jött a csalódás, így meg sem várva a próbaidőt, pár nap után eljöttem, gyakorlatilag menekültem vissza a régi mh-re. Most úgy érzem hiba volt, késő bánat, de csak így jöttem rá ez nem az én utam, mást kell keresni, valójában nem szeretem es sokkal rosszabb körülmények közé jöttem vissza mint ahová váltottam, keresem a válaszokat miért.. Úgy érzem holnap váltanék újból egy másik munkakörbe a sokak által áhított adminisztrációs munka lenne a célállomás most már a nyugdíjig. (még csak a felét dolgoztam le). Ki mit tanácsol, kezdjem el az office-t tanfolyam keretében az alapoktól, majd utána gyakorlatban folytassam? Az angolt szeretném tovabb tanulni még.

2022. máj. 14. 17:17
 1/10 ascelpius ***** válasza:
100%

Csak a lényeges infók maradtak ki a kérdésből:

- Mit dolgozol most?

- Mi az amit kipróbáltál de nem jött be és miért?

- "sokak által áhított adminisztrációs munka" <- ez mégis mit takar?

- Mihez értesz, milyen képzettséged van?

2022. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy betanított középfokú végzettséget igénylő mkör, anyagi felelősseggel. Amit kipróbáltam az a klasszikus irodai admin. munka, az Office alkalmazások egyikével felhasználói szinten. Ami miatt "nem jött be" : az interjún nem közölték a lényeges részleteket, ez sokkoló volt, maga a munka számomra idegen volt, mivel teljesen más mkörben voltam (idővel meg tudtam volna tanulni, türelemmel, de eleg aprólékos volt, könnyű hibázni). Sokak számára áhított admin munka ezzel csak azt szerettem volna mondani,hogy irodában végezhető betanított munka ami lehet akár pénzügyi terület pl. bank (régebben oda vágytam nagyon újra) v. más is, esetleg állami terület. (ott tapasztaltam a fentieket). A döntésemet nem gondoltam akkor át, vissza szerettem volna menni oda abba a mkörbe amit magabiztosan tudok végezni. :(Hiba volt.
2022. máj. 14. 20:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Középfokú végzettség, banki back office tapasztalat, a masik két végzettség lényegtelen mert az egyikben soha nem dolgoztam, a másikból pedig váltani szeretnék végleg.
2022. máj. 14. 21:30
 4/10 ascelpius ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én valami mezei SSC-s adminisztrátor pozit keresnék
2022. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz sajnos min. középfokú nyelvtudas kell. Legalább 2 nyelvből tudomásom szerint.
2022. máj. 14. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég homályos a leírásod. Miért ciki leírni azt, hpgy eddig mivel foglalkoztál?


Tanulj meg angolul és máris sokkal több lehetőséged lesz.

2022. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ciki, de nem fogom ide kiírni, nincs jelentősége mivel teljesen más mkörben szeretnék elhelyezkedni hosszútavon. Banki admin vonal is érdekel abban van tapasztalat régebbről. A nyelv nem volt kérdés, de az évek.. Esetleg word, excel tanfolyamra van értelme elmenni?
2022. máj. 15. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Tessék pl

[link]

2022. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Éppen ma neztem, köszönöm.
2022. máj. 15. 20:01
 10/10 ascelpius ***** válasza:
Amúgy ilyen word és excel tanfolyamra elmenni nincs sok értelme, max ha találsz valami ingyenest: a youtube tele van oktató videókkal, ha nagyon érdekel akkor azokkal fel lehet húzni magadat
2022. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!