Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyen (iroda) hogy...

Munkahelyen (iroda) hogy lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Új városba költözés miatt itt nincsenek kapcsolataim/ismerőseim.

Esetleg munkatársi viszonyból hogy lehet barátságot kialakítani, anélkül, hogy tolakodó lennék?



2022. máj. 14. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetsz velük, odafigyelsz rájuk.. aztán valaki vagy vevő lesz rád vagy nem.
2022. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Persze ha csaj vagy lehet.
2022. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Új embert el szokás vinni sörözni úgyhogy az a megoldás ha velük tartasz.

Beszélgetéshez pont jó, hogy új vagy a városban ki milyen helyeket tud ajánlani.

2022. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Énis új vagyok, és irodában sokan együtt mennek ebédelni, és ha jó fejek megkérdezik hogy velük tartasz-e. Természetesen ilyen lehetőségeknél igent kell mondani.

Valamint van külön chat csopi a departmentnek, ott is mindig megy a barátkozás, de amúgy simán működött például nálam az is, hogy munka után menjünk el valamerre.

Én nagyon egy introvert vagyok és mégis elég könnyűnek tűnt az ismerkedés, szerintem menni fog az, csak ne parázz rá.

2022. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!