Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van itt olyan sok...

Miért van itt olyan sok kérdés, hogy depressziósak lesznek az emberek, ha munka nélkül vannak? Én pont akkor vagyok depressziós, ha dolgoznom kell. Időpazarlásnak tartom, rengeteg hasznosabb dolgot lehet csinálni egy nap.

Figyelt kérdés
A pénz engem sose motivált és nem is érdekel.
2022. máj. 17. 12:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem, csak hipermarketből. Mert ott nem károsítok meg senkit. Lángost lehetetlen lopni, hekket szintúgy.
2022. máj. 17. 15:52
 12/26 anonim ***** válasza:
43%
Hát, az erkölcs nem az erősséged... A lopással mindig megkárosítasz valakit. Az, hogy te a hipermarketet nem tiszteled, nem jogosít fel a lopásra!
2022. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Kit károsítok meg egy hipermarketnél? Vagy ha elbújok a vonat WCben? Egy személy miatt nem fogyaszt többet a vonat.
2022. máj. 17. 16:15
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
Majd a nőd fog nagyot nézni, mikor mondod neki, h "gyere bébi megyünk a Balcsira és a Wc-ben fogunk utazni, útra meg kenjél néhány zsíros kenyeret"😂
2022. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

"Kit károsítok meg egy hipermarketnél?"

A céget és a cégen keresztül a dolgozókat. Egyszerű embereket.


"Vagy ha elbújok a vonat WCben?"

A MÁV-ot és a mozdonyvezetőket, kalauzokat, stb.


Tudod, lehet így élni, de mit szólnál hozzá, ha a mentő nem vinne be, ha balesetet szenvedsz, vagy a tűzoltó nem jönne ki ha ég a házad?

2022. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Elveszek 5 kiflit és azt a veszteséget osszuk el 200 fele? Kb annyi dolgozó lehet abban az áruházban.

A vonat meg nélkülem is lemegy a Balcsira, mindegy hogy ott vagyok-e a WC-n. Az állam fizeti a TB-met.

2022. máj. 17. 19:15
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem az állam fizeti a TB-det, hanem a tisztességesen dolgozó emberek!
2022. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Akkor köszi, h fizetitek.
2022. máj. 18. 07:01
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
Ezért nem tart sehol az ország, mert a becsületes emberek tartják el a magadfajta férgeket.
2022. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19es te vagy a féreg. Engem senki nem tart el. A TB-m van fizetve, de nem járok orvoshoz. A semmiért meg nem fogok fizetni. Ha te a segélyes romákra gondolsz, akkor te vagy a balek, hogy eltartod őket. hehee
2022. máj. 18. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!