Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van itt olyan sok...

Miért van itt olyan sok kérdés, hogy depressziósak lesznek az emberek, ha munka nélkül vannak? Én pont akkor vagyok depressziós, ha dolgoznom kell. Időpazarlásnak tartom, rengeteg hasznosabb dolgot lehet csinálni egy nap.

Figyelt kérdés
A pénz engem sose motivált és nem is érdekel.
2022. máj. 17. 12:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Miből élsz, ha büdös a munka?!
2022. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Büdösnek büdös, de évente ha összeadjuk, akk kb 100 napot dolgozok. Azt a pénzt osztom be. Igazából nem iszok, nem dohányzok. Nem nagyon költök.
2022. máj. 18. 08:51
 23/26 A kérdező kommentje:
Viszont arra még mindig nem jött válasz, ha lopok mondjuk egy borotvát egy szupermarketből, akk kit károsítok meg?
2022. máj. 18. 08:52
 24/26 anonim válasza:
29%
Ezzel én is így vagyok... Imádok egész nap ki sem kelni az ágyból, kedvenc időtöltésem az alvás, már csak egy jó erős altatót kéne szereznem, hogy átaludhassam az életemet, míg meg nem döglök a pcsába.
2022. szept. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24-es te depis vagy sztem. Én már korán reggel fölkelek, megyek nézni a szexi fiatal csajokat a giminél. Aztán csórok vmi kaját, edzek egy kicsit, délután meg bicikli meg nézem a csajokat. Néha sörözgetés a spanokkal. Aludni kb 7 órát alszok.
2022. szept. 22. 08:18
 26/26 anonim válasza:
#24 vagyok, igen, diagnózisom is van róla, ráadásul a súlyos fajtából :(
2022. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!