Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatti felmondás...

Próbaidő alatti felmondás multinál hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Ez az első munkahelyem multi cégnél, ez a 3. hetem, de úgy érzem, hogy nagyon mellé lőttem ezzel az állással, szeretnék felmondani minnél előbb. Előtte egy kis 10 fős irodában dolgoztam, ezért nem tudom, mi a menete a felmondásnak egy ilyen nagy cégnél. Kinek kell odaadni a felmondást? A munkaszerződésemet a cég részéről a HR igazgató írta alá. Akkor elég, ha csak a HR osztályra viszem be a papírt, és majd ők szólnak a közvetlen felettesemnek és a főosztályvezetőnek, hogy felmondtam vagy fordítva?


A nagyobb munkaeszközeimet, mint monitor, billentyűzet, dokkoló hagyhatom az asztalomon? Ezeket nekem is úgy vitték oda az IT-ról pár nappal a kezdés után. Vagy mindent pakoljak fel? Nem biztos, hogy szét tudom szedni, rengeteg kábel van összedugva. Természetesen a laptopot, mobilt, belépőkártyát, a könnyen mozdítható tárgyakat viszem magammal leadni.



2022. máj. 18. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szólsz a főnöködnek és ő beindítja a folyamatot, utána ahogy a többiek is írták, lefutod a köröket a HR-el.
2022. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írásban jelezd.

Én közvetlen felettesnek és HR -nek szoktam írni.

Aztán egyikük odaadja a felmondós formanyomtatványt, hogy kitöltve aláírva adjam le.

Cégenként változó mit kell leadni, ezt el szokták mondani.

2022. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2022. máj. 19. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!