Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnék elhelyezkedni egy...

Hol tudnék elhelyezkedni egy gyors-és gépíró szakiskolai végzettséggel és 5 év szakmai tapasztalattal a szakmámban? Van olyan irodai munka ahol nem kérnek érettségit? Vas megye.

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már sehol, vagy csak nagyon nagy szerencsével, és nem biztos, hogy irodai munkát találsz, hanem takarítást vagy hasonlót. Érettségizz le minél hamarabb. Én is munka mellett csináltam az összes sulimat, mert nekem is gyors-gépíró a legelső szakmám. Akkor még elment, de a rendszerváltás után már sokkal magasabb végzettségre volt szükség ahhoz, hogy dolgozni tudjak.
2010. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, igazad van....milyen sulit ajánlanál ahol lehető leghamarabb le tudnám tenni az érettségit? muszáj gimnáziumba estire vagy levelezőre járni? mi a különbség a kettő között?
2010. szept. 18. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a különbség, én levelező szakközépbe jártam, 4 éves volt, hetente 2x kellett menni, és félévente vizsga volt minden tárgyból. Nem volt könnyű... De utána még lediplomáztam szintén levelezőn, szintén 4 év alatt, és túl vagyok rajta. Közben elvégeztem ilyen-olyan képzéseket is. Jó, persze, ma már nem gyors- és gépíróként alkalmaznak, de nagyon sokat használom a gépírás tudásomat.
2010. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi, megpróbálom valószínűleg én is. valamit muszáj lépni, egy szakiskolával nem lehet menni már semmire manapság. kösz még egyszer!
2010. szept. 18. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Már két év alatt is lehet érettségid, pl. [link]
2010. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó hsz: nagyon köszönöm!!!
2010. szept. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!