Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek akar az külföldön...

Minek akar az külföldön dolgozni aki itthon is csak betanított vagy szakmunkára alkalmas, miért kell az önámíttás?

Figyelt kérdés

Miért gondolják ők hogy bármivel is jobb életszínvonalon fognak élni mint Magyarországon?


Persze, marha jó átszámolni forintba az eurós fizetést de majd ha kint szembesül az árakkal rájön hogy jól becsapta magát



2022. máj. 30. 16:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
22%

"Tipikusan olyan ember vagy aki a büdös életbe nem tette ki a lábát az országból de tudod hogy megy az élet külföldön."



Már hogyne tettem volna ki? Szinte minden évben külföldön nyaralok, eddig kétszer jártam másik kontinensen is nyaralni.


Jó-Jó, de ha meglépi az ember sem lesz jobb helyzetben mint itt, visszacsinálni meg még gázosabb!

2022. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön sem a kormánytól jobb, sok kormány még szarabb mint a magyar!

Az emberek hozzálláásától más minden, de ezt is csak "turista" szemszögből láthatom így...


Ennyi erővel egy külföldi is ugyanígy láthatja a dolgokat magyarországon... Az már eleve előny ha van kapcsod a nyugat felé, de ha csak kapaszkodni próbálsz, akkopr megint más a "gyerek" fekvése...

2022. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

En szakmunkas vagyok USAban es jobban elek itt mint Magyarorszagon.

A szakmunka es a betanitott munka kozt lenyeges kulonbseg van. Ha van szakmad akkor helybol 5 dollarral tobb a fizetesed orankent mint annak akik aruhazban dolgozik mint arufeltolto. Ez alap hangon 800 dollar plusz havonta.

2022. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!