Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munka mellett takarítani?

Irodai munka mellett takarítani?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 1 éve diplomáztam, azóta főállásban dolgozom egy multinál,ahol egyetem alatt gyakornok voltam.

A fizetés nem a legjobb, a cég úgymond a nevet, a "referenciát" is fizetésnek tekinti, mivel elégge nagy dolog ha valaki ott dolgozik és rengetegen szeretnének bekerülni,így nem is erőlteti meg magát fizetés terén.

Nettó 270ezer körül keresek,amiből 50et minden hónapban félreteszek,de a többi mind elmegy.

Csak ugye jött ez a nagy infláció és semmit nem emelnek a fizetésen....

Egyedül élek már egy 1,5 szobás lakásban (saját,de magas a rezsije).

Szeretnék még legalább 1 évig a cégnél maradni,viszont szeretnék többet félretenni pl.nyaralásra,jogsira.

Arra gondoltam,hogy vállalnék egy másodállást mondjuk hétvégén. Igaz,hogy így is nagyon stresszes a munkám és kéne az a 2 nap pihenés+barátom is van(nemrég óta,szóval nem élünk együtt), de muszáj lenne még valami bevételi forrás.

Az az igazság,hogy eléggé szeretek takarítani,rendszerezni kiskorom óta, így arra gondoltam,hogy hétvégén talarítani járhatnék. Tudom most sokan hülyének néznek,hogy nem méltó ez egy diplomás irodistához, de nincs más dolog amihez végzettségem lenne és még szeretném is csinálni.

Mit gondoltok erről? Hatalmas hülyeség? Másnak még nem mertem mondani.

25N



2022. jún. 1. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Hatalmas hülyeség igen. Ha csak egy pár tízezer hiányzik, inkább keress egy nagyvonalú szexbarit. Kellemest a hasznossal.
2022. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ezen mar en is gondolkoztam..csak en nem merem bevallalni a baratom miatt,meg csalad miatt,hogy mit szolnanak…de szerintem jo otlet,ha nem prazol attol ki mit fog szolni..

Hetvegen 4orat takaritani csaladnal 15-20ert szeritnem tok jo.

Amugy plazmat is lehet adni heti1-2x az 10-10 alaklamankent,szerintem az is durva bevetel,en sajnos azt sem adhatok,mert verszegeny vagyok..egyetem alatt jartam es eleg jol jott az a havi 40-50 plusz.

2022. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha belefél az idődbe/energiádba, akkor vállalj másodállást.

Egyébiránt spórolásra intenélek. Havi 220 kiadás rengeteg egymagadra, ennek kb. a fele a reális. Ha albérletben lennél vagy lakáshitelt törlesztenél, akkor lenne reális.

2022. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne csinálj semmit. Ha ennyire szégyellnéd a dolgot nem éri meg. Pár 10ezresért csak rámennél erre, hiszem te is olyan vagy, akinek az a fontos, h mit szólnak az emberek.
2022. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha meg vagy szorulva keress több pénzt. Ez egyértelmű. Ne törődj senkivel. A te életed a tiéd, szard le mit szólnak mások. Ezen nincs mit gondolkodni. Vagy spórolsz, vagy többet keresel de még jobb ha optimalizálod a költéseidet és többet keresel. Hány embert tudsz megismerni az irodában ahol dolgozol az esetleges tovább lépéshez? Hány embert tudsz megismerni úgy, hogy máshol is megfordulsz és látják, hogy tudsz dolgozni és korrekt vagy? Én sokat tanultam férfiként olyan nőktől, akik odatették magukat, kőkeményen dolgoztak annyit, amit sokan el se hinnének és ennek köszönhetően messze az átlag felett költhetnének ökörségekre ha akarnának,mert van hozzá tőke. Nem stricheltek (itt bármire gondolok ahol egy nő vagy férfi teljesítmény nélkül keres pénzt), mert az nem ad önbecsülést. A valódi teljesítmény ad valódi tartást, attól leszel igazán jó nő, hogy megtanulod hogy számíthatsz magadra bármikor.
2022. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ja, még valami. Ha valaki tényleg lenéz bárkit a munkája miatt, azért mert nem csak szövegel hanem tesz is valamit magáért éppen ahogy tud, na az egy jó szűrő. Akkor jársz jól, ha az olyannak azonnal hátat fordítasz és viszlát.
2022. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!