Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelen gazdasági helyzetben...

Jelen gazdasági helyzetben mit választanátok?

Figyelt kérdés
Jelenlegi munkahelyemen egyáltalán nem érzem jól magam, két fix lehetőségem is lenne, az egyik egy tök új nagy fizetéssel, illetve van az előző munkahelyem ahol jól éreztem magam de nem adna annyit mint az új de többet mint a jelenlegi. Totál döntésképtelen vagyok Ti melyiket választanátok?

2022. jún. 4. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Új munkahely
Régi munkahely
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó. A korábbi munkahelyedről valamilyen okból eljöttél. Feltételezhető, hogy az ok még mindig fennáll.
2022. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Csakis előre. Menj az új lehetőségek felé
2022. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Covid kitortekor valtottam, utana meg az ukran haboru kozben. Ha eleg erv szol mellette meg kell probalni
2022. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy az új, előre csakis!!! Kivéve ha kényelmes vagy es nem szeretsz kockáztatni, fontosabb az emberi kapcsolat mint a pénz. Ezt neked kell tudni..
2022. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok: valaszthatsz egy harmadikat is akar. De ne menj visszafelé!
2022. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne menj semmiképp!!
2022. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki hozzászólását és szavazatát. A kérdés azért ennyire nehéz számomra mert alapvetően a régin jól éreztem magam jók voltak a feltételek és a főnököm azt kell, hogy mondjam a legjobb volt akivel valaha együtt dolgoztam, nagyon egy húron pendültünk és a bizalma töretlen volt irányomba. De az új viszont olyan kihívásokat tartogat illetve anyagilag olyan hihetetlen feltételekkel szolgál és belső infó alapján ott is a csapat és a főnök nagyon jó.
2022. jún. 5. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írj milyen az új hely :)
2022. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!