Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire számít ez korrekt...

Mennyire számít ez korrekt fizetésnek helyzetem alapján ? (Pontos adatok lent.)

Figyelt kérdés

Pedagógia és Családsegítő munkatárs vagyok, és használom szakmámat munkahelyemen.(Érettségivel rendelkezem.) Nyilván pontos Intézményt nem említek. De emberekkel foglalkozom egy viszonylag kisebb intézményben. Teljes Pályakezdő vagyok, nem volt állasom ez előtt. Csak egy pár hete kaptam meg ezt a munkát.


C-1 Angol felső fokú nyelv-vizsgám van. (B2 Is de ez gondolom nem releváns.)


Vidéken élek, közeli kisvárosban dolgozom. Bejárásomat fizetik.


Havi 20,000 Cafetériát kapok.


Fizetésem 315,000. Általában, hogy valami Bruttó vagy Nettó számít de az én helyzetemben nem. Fiatal vagyok, olyan 5-10,000 forint adót vonnak csak le. Gyakorlatilag kézhez kapom a teljes összeget.(25 éves kor alatt vagyok és leszek jó pár évig.)


Előre is elnézést ha kérdésem bugyuta vagy ezerszer meg lett kérdezve hasonló. Egyszerűen ez egy olyan téma melyről fogalmam sincs, csak tudni szeretném mennyire jártam jól vagy esetleg rosszul.(Utána jártam, vagyis próbáltam de nehéz ezen pontos adatot találni.)


Ha valami nem tiszta, én szívesen tisztázom.(amennyiben nem túl személyes.) Lehetséges(valószínű.) hogy valamit kihagytam.



#fizetés #Szociális Munkakör
2022. jún. 7. 16:36
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20. Előfordulhat egyébként, de ahogy ezt megemlítettem nem feltétnem zavar.(Azért remélem, hogy mással jobban képben vannak ezesetben. Majd kiderül.)


Én esetemben 250,000 az egy Bőven jó fizetés, és pontosan ezért nem erre fokuszált a kérdésem. Még egy 100,000 kevesebb fizettessél is megélnék, gyakorlatilag arról beszélünk itt, hogy havi 200,000 vagy 150,000 ezret tudok eltenni. Nem a világ vége egyik sem.(Ebben én szerencsés vagyok, ezt értem.)


Én inkább arra voltam kíváncsi, hogy szakmámban(és helyzetemben.) ez a fizetés mennyire korrekt. A nettó nem a munkától függ hanem az én helyzetemtől nyilván. A bruttó az amit ők nekem konkrétan kifizetnek. Hogy az álam ebből mennyit vesz el az más téma nyilván.

2022. jún. 8. 10:26
 22/23 anonim válasza:
A szakmádban sajnos ez az átlag, megszokott fizetés, tehát nem vagy alulfizetve.
2022. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22. Köszönöm a választ ! Átlag a szakmához nekem korrekten hangzik, főleg pályakezdőként. Nincs semmiről sajnálkozni, nem pénzért dolgozom ott ahol !
2022. jún. 8. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!