Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy IT-s tényleg ilyen nagy...

Egy IT-s tényleg ilyen nagy összegeket keres, vagy ez csak mítosz?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon írják néha, hogy 1 millió felett keresnek, de én nem találkoztam még ilyen nagy fizetésű IT-ssal (rokonom, 600 nettó), mi több ezen a listán is informatika kategóriában értékesítők vagy vezetők szerepelnek:

[link]


Mi az igazság?



2022. jún. 8. 16:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
79%

Még sosem találkoztam olyan ITsel aki millió alatt keresne.

Igaz nem is találkozom iskolai rendszergazdákkal.

2022. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
69%

"5+ év nem senior. Ez csak ösztönző duma, valóban az 20-25+ év"


Hiába van 25 év php tapasztalatod, ha mondjuk egy Angular pozíciót célzol meg, csak junior leszel.


Angular meg 2016-ban jött ki talán (fejből mondom lehet tévedek). Nagyon kevés embernek van +5 év tapasztalata benne.


Azért mért fizessenek prémiumot, hogy X dologban vagy tapasztalt ha Y dolgot kell csinálni.

2022. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
40# Ja, amúgy végig lehetne tolni videó kuzusokkal + pár kontakt órával. Meg olyan órával, amik igazából közösség építőek és a csapatban dolgozást segítik elő, meg a szocializálódást.
2022. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

"Tanárhoz képest akinek a munkája sokkal fontosabb"


Ha a tanár munkája többet érne, akkor a tanár keresne többet. És ne a közszférával jöjjön nekem senki, mert egy piaci alapon működő magániskolában vagy nyelviskolában is jóval kevesebbet keres egy tanár, mint egy versenyszférában dolgozó programozó.

2022. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi beszűkült szűk látókörű embert anyám...
2022. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
#41, én millió alatt keresek és nem iskolai rendszergazda vagyok.
2022. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

31:

Nem, valahol medior-senior határán lehetek, hivatalosan senior, és 2012 óta dolgozok Java fejlesztőként, ez a 3. ilyen munkahelyen, közben volt egy rövid idő, amikor más jellegűy rendszerintegrációs munkát csináltam.


Az általatok említett számokra már látatlatban is húzzák a szájukat.


De most fogok fizetésemelést kérni, ha nem kapok, dobbantani fogok.

2022. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

42:

Biztos, hogy attól lesz valaki senior, hogy egy adott technológiát legrégebb óta ismer?

2022. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%

48# A seniornak már nem kéne elakadni és kérdezni. Tőle kérdeznek a kollégák.


Tehát hiába vagy te a programozó király, ha nem ismered az adott technológia minden zugát meg a best practiceket.


Akkor max egy junior-mid között vagy, aki képes önálló feladatokra, meg vannak jó ötletei, de ennyi.

2022. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én meg pont nem alkalmaznék fejlesztőnek olyat, semmilyen szinten, aki azt gondolja magáról, hogy "én már olyan király vagyok, nekem nem kell kérdezni."
2022. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!