Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes programozást...

Hol érdemes programozást tanulni és mennyi idő kell hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretnék programozó lenni. Tetszik hogy gyakorlatilag otthonról ülve a világon bárhová dolgozhatok.


Igazából annyit szeretnék elérni hogy egy havi 200-300-400 ezret megtudjak keresni és már elégedett lennék.


Érettségivel és angol nyelvtudással rendelkezem.


Milyen tanfolyamot, képzést, iskolát akármit ajánlotok?


Itthon hol van legjobb képzés?



2022. jún. 15. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
PTI képzés valamelyik egyetemen, 3 év.
2022. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha elvégzed az egyetemet és tényleg értesz is hozzá, akkor a 400 ezer az egy kezdő junior bér. Nettóban.
2022. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Havi 2-300? Annyit egy vagyonőr is megkeres, semmittevéssel.

Cél inkább a 800-1 millió nettó legyen ilyen árak mellett úgy, hogy nyugdíjra és magán egészségügyi ellátásra is félre kell tenned a fizetésedből.

2022. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"havi 200-300-400 ezret megtudjak keresni és már elégedett lennék"


Én gyakornokként vagyok egyetem mellett 300 nettón (Persze ha 40 óránál kevesebbet dolgozok, akkor annyival kevesebbet is kapok. Tehát az órabérem 300/160 alapján jön ki)

2022. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Munka értékére gondoltam. Értékteremtés és fizetés.
2022. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nezz utana a tesztelesnek. Paraszti logika eleg manualis tesztelo munkakhoz es ezeket a fizukat siman meg lehet kapni. Utana meg ha kepzed magad automatizmus stb akkor ennek sokszorosat is. Sdet-re mindig szukseg lesz.
2022. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen nem fogsz megtanulni programozni.


Ha kizárólag programozni szeretnél akkor internet, könyvek, projektek és networking hogy valaki alkalmazzon esetleg gyakornokként és utána alkalmazottként.


A magyar IT egyetemi képzés egy nagy poénnak felel meg, 2022-ben jQuery-t oktatnak meg ilyen vicces dolgok, plusz alapvetően önszorgalom kell az egész szakmához.

2022. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!