Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron tényleg lehetetlen...

Nyáron tényleg lehetetlen munkát találni?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem egy technikumot, szeretnék visszamenni dolgozni a gyermekem 2 és fél éves. Sajnos ahonnan GYES-re mentem az a munkahelyem megszűnt. A férjem el akar válni és hiába próbálkozom bárhová , egyszerűen nem kellek. Olyanról már nem is álmodom,hogy olyan helyet találjak, hogy ne kelljen a fejemet vakarni hova tegyem a gyermeket. A kérdésem a következő, van esetleg olyan időszak, amikor könnyebb munkát találni? Gondolom a nyár nem a leg megfelelőbb időszak erre?

#álláskeresés #Munkakeresés szezon #Gyes után munka
2022. jún. 17. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem egyszerű inkább diákokat és nyugdíjasokat vesznek fel a hatalams támogatások végett.
2022. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Lehet találni, ez mítosz hogy nem lehet.
2022. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is reménykedem, hogy ez csak mítosz.
2022. jún. 17. 10:20
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, persze, gyorsettermekben, gyarakban pl. folyamatos a fluktuacio, mindig van felvetel.
2022. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Végső megoldásként ez is felmerült nálam, ha a gyermek felügyelet még tudom oldani.
2022. jún. 17. 10:29
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Munkaerőhiány van mindenhol. Lényegében akárhova mehetsz.
2022. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Hol? Milyen tapasztalattal és végzettséggel?
2022. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
A kisgyerek nagy hátrány, nem szeretik, pláne nem könnyű, ha a munkaidő se mindegy, meg az is számít merre élsz.
2022. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ascelpius ***** válasza:
84%

Annyi igazság van a dologban, hogy nyáron lassúbbak a toborzási folyamatok mivel a döntéshozó(k) is elmennek szabira ezért tovább tart mindenkit meghallgatni és kiválasztani az ideális jelentkezőt. De akár az állás meghírdetése is elhúzódhat, nagyobb cégeknél több embernek rá kell bólintani egy toborzáshoz.

Persze ez nem a bolti eladó, meki konyhás szintű állásokat érinti

2022. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Kevesebb az ajánlat de nem lehetetlen.

Piacképes tudással hamarabb összejön.

2022. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!