Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kellemetlen helyzetbe kerültem...

Kellemetlen helyzetbe kerültem állásinterjú kapcsán, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Értékesítő álláshirdetésre jelentkeztem, Csongrád-Csanád megyében kellene végezni a munkát. Behívtak interjúra, ami Budaörsön lenne. Szégyen, nem szégyen, tömegközlekedéssel való oda-és visszajutás számomra anyagilag nem megengedhető, részletekről nem szeretnék írni. Nincs jogosítványom, és nincs olyan ismerősöm, akitől szívességet tudnék kérni, hogy elvigyen. Egyszóval nem tudom megoldani, hogy eljussak oda. Írásban kérik tőlem a jóváhagyást, két időpontot ajánlottak fel. Mit tegyek, leírjam az igazat?

2022. jún. 20. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A munkaugyi központi még támogatást interjúra utazáshoz?
2022. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A munkaugyi központi még támogatást interjúra utazáshoz?"


Ezt le kellene fordítanod... :)


Igen, támogatja az utazást. Ha megyén kívülre mész, akkor előre kell szólni, egyébként nem fedezik. Én megyén kívül mentem állásinterjúra, 2 körösre, kb. 10 ezer forintomba került a cécó. Kifizették, minden szó nélkül.

2022. jún. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ird le nekik hogy neked ez elég nagy költség vonzattal járna. Nem tarthatnátok meg online mivel te nem arra a telepulesre jelentkeztél.

egyébként is sok ember nem utazna és költene el 10-20 ezer forintot utazásra amikor online is teljesen kivitelezhető. és amúgyis bizonytalan az eredménye hisz nem is biztos h felvesznek

2022. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!