Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak máshogy?

Mit csináljak máshogy?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozom ramaty a fizu a körülményeket meg hagyjuk is. Adok ne csomó helyre cv-t. Mindig visszautasítanak szakmám belül is pedig 4 éves tapasztalatom van.


Nem tudom mit csinálok rosszul. Vannak ezek a kérdések h milyen munkahelyet keresek... Mindig elmondom h ahol megbecsülik a munkám, jók a körülmények, normális a főnök is.. lehet ezt nem tudják nyújtani v. Nem ezt a választ várják?



2022. jún. 24. 13:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem ezen a válaszon múlik minden de nem tudom már mi van.
2022. jún. 24. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
A "normális a főnök"-öt kihagynám a felsorolásból. Ordít belőle, hogy nem jöttél ki az előzővel, ez nem jó jel.
2022. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valóban nem, mivel olyan tapló stílusban kommunikál hogy eszméletlen.


Tudom hogy ilyenkor hazudni kellene de nem tudok mit hazudni ilyenkor.

2022. jún. 24. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakmád van?
2022. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vicc jut eszembe.. mikor a szaki kiteszi a táblát a boltja elé, rajta az olcsó, gyors, minőségi háromszöggel. Amiből csak 2 választható.


Nekem kb 15 munkahelyem volt az elmúlt 15 évben. Amit te leírsz, az egyiken se valósult meg. A munkahely nem azért létezik, hogy te ott jól érezd magad, meg legyél becsülve, stb. Azért van, hogy sok pénzt termelj a tulajdonosnak, lehetőleg minél olcsóbban. Ha nem te termelsz, van más, aki fog.


"Mit csináljak máshogy?"


juss el oda, hogy egyéni vállalkozó leszel. Ahol te diktálod a szabályokat.

2022. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:

"Vannak ezek a kérdések h milyen munkahelyet keresek."

Na, neked itt el kell mesélned, hogy szeretnél a végzettségednek megfelelő munkában kiteljesedni, és aig várod, hogy bizonyíthasd az alkalmasságodat. Stb, stb.

2022. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tehát röviden: A munkáltató nem arra kíváncsi, hogy mit tud neked adni, hanem arra, hogy milyen előnye származik abból, ha téged alkalmaz.
2022. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!