Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszavonjam a feljelentést?

Visszavonjam a feljelentést?

Figyelt kérdés
14hónapig dolgoztam egy cégnél, és ezidő alatt egyetlen fizetett szabadnapom sem volt, és ki sem fizették a fel nem használt szabadságot. Ezen kívül sok sunyiság ment a cégnél, a legtöbb alkalmazott csak napi 2órával volt bejelentve, közben pedig 8at dolgoztak, nemritkán még vasárnap is. Mivel én sem lettem kifizetve a megbeszéltek szerint és még a szabadságomat sem fizették ki, feljelentettem őket a IM-nél (román munkaügyi hivatal) Ez még májusban történt, és azóta felfüggesztették a céget és sorban kihallgatnak minden alkalmazottat. Most megkeresett a régi főnököm, és felajánlotta, hogy maradéktalanul kifizet mindent, csak vonjam vissza a feljelentést és mondjam azt, hogy csak félreértés történt.

2022. jún. 26. 17:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne vond vissza.
2022. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy visszavond!
2022. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De miért ne? Kérlek próbáljátok meg kifejteni. Én ezzel tulajdonképpen már elértem a célem és megkaphatnám a pénzem, ráadásul nincs is kedvem tárgyálasra vagy kihallgatásra járni.
2022. jún. 26. 18:28
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszavonod ott folytatja ahol abbahagyta, csak már nem veled hanem a többi munkavállalóval
2022. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 és az miért az én bajom? Ha nekik jó az, ha hagyják magukat kizsákmányolni én arról nem tehetek.
2022. jún. 26. 18:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdték a kihallgatásokat, és többen is igazolták a panaszaidat, akkor te kerülsz bajba, ha most kihátrálsz. A vak is látja, hogy befolyásolva vagy.
2022. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nekik jó az, ha hagyják magukat kizsákmányolni"


Aha, mert veled nem ezt tették? Akkor neked is jó volt?

2022. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 A kérdés pont arról szól, hogy én nem hagytam. Rosszúl értelmezed a kérdést, és méginkább érdekes, hogy van aki szerint hasznos a semmitmondó válaszod.
2022. jún. 26. 19:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha több mint egy évig el tudták veled játszani ezt, akkor bizony hagytad. Aki nem hagyja, az legkésőbb a második hónap után borítja a bilit.
2022. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szoltal es mar elindult az ugy, ha most visszavonod akkor lehet hogy tenyleg kifizetnek, de cserebe az osszes koltseg teged for terhelni, arrol nem is beszelve hogy ha kihatralsz akkor ugymond azt bizonyitod hogy a munkaltatonak van igaza, es becsulet sertesert utana barmikor beperelhet es az joval tobbe fog kerülni. Szoval en mindenkepp azt ajanlom ha elkezdted vidd vegig, vagy legalabb addig juss el hogy az ugyveded alkudjon ki valamit. Hanem megutheted a bokad nagyon
2022. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!