Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez jó fizetésnek számít?

Ez jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

Kelet-Magyaroszágon élek. Érettségim van csak.

Egy gyógyszeripari cégnél dolgozom. Csoportvezető ként. Tehát én is ugyan úgy dolgozom, mint a kollégák, csak nekem emelett egy halom adminisztratív munkát is kell vallanom. Természetesen a felelősség is az enyém. Sajnos három műszakban kell dolgozni. A légkör egyébként nyugodt és általában jó hangulatú. Persze néha előfordulnak rosszabb napok, de azt hiszem h ez mindenhol így van.

Ezért nettó 300.000ft-ot kapok, plusz kb nettó 28000 ft cafateriát.

Ez szerintetek mennyire számít jónak manapság? Van értelme erősen nézelődni, mert találhatok jobbat is?

A műszakolást leszámítva egyébként jól érzem magam. Vajon találhatok minimum hasonló fizetésü és hasonlóan jó hangulatú munkát, ami nem műszakolás?

Nyilván ha lenne diplomám, akkor igen, de így?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2022. jún. 28. 02:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
7%
Nagyon kevés, kb egy pénztáros fizetése.
2022. jún. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem rossz ez. Szerintem az ország dolgozóinak fele nem keres ennyit. Én fizikai munkát végzek érettségivel (ez persze nem kell hozzá) dél Magyarországon 400-450e ft között.
2022. jún. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát én diplomával kapok 240-et úgy hogy a Dunántúlon élek. Ha reálértékben folyamatosan nettó 300 körül lenne a fizum, bőven elégedett lennék.

Tudom gyakoris csodaországban mindenki 700-800 ezreket keres 8 általánossal, de a valóságban nem így van (sajnos).

2022. jún. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Mihez kepest?
2022. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Csopvezként, 3 műszakban biztosan nem mennék 400e nettó alá, aki bevállalja 300e-ért, annak egészségére. Röviden, szerintem sz@r pénz.
2022. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

"Hát én diplomával kapok 240-et úgy hogy a Dunántúlon élek. Ha reálértékben folyamatosan nettó 300 körül lenne a fizum, bőven elégedett lennék"


Ennyit ér a diplomád. Amúgy, ha nem tetszik, lehet másikat keresgélni.

2022. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
6-os: micsoda életbölcsesség, most aztán megmondtad, de nagyon!
2022. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

"6-os: micsoda életbölcsesség, most aztán megmondtad, de nagyon!"


Inkább a te hozzászólásod volt életbölcsesség, miszerint, ha te, a himi-humi diplomáddal kapsz 240-et, akkor az érettségizett pláne ne sírjon a 300 nettó miatt.

2022. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Ki írt ilyet te baromarc? Leírtam egy állítást, hogy számomra megfelelő lenne a 300. Ennyi. Nem tudom mi a faszt kell minden szaron kötözködni...
2022. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Keleten, egy szál érettségivel egyáltalán nem rossz pénz szerintem. A régiódban nem hiszem, hogy bárhol adnának többet releváns végzettség nélkül.
2022. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!