Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez jó fizetésnek számít?

Ez jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

Kelet-Magyaroszágon élek. Érettségim van csak.

Egy gyógyszeripari cégnél dolgozom. Csoportvezető ként. Tehát én is ugyan úgy dolgozom, mint a kollégák, csak nekem emelett egy halom adminisztratív munkát is kell vallanom. Természetesen a felelősség is az enyém. Sajnos három műszakban kell dolgozni. A légkör egyébként nyugodt és általában jó hangulatú. Persze néha előfordulnak rosszabb napok, de azt hiszem h ez mindenhol így van.

Ezért nettó 300.000ft-ot kapok, plusz kb nettó 28000 ft cafateriát.

Ez szerintetek mennyire számít jónak manapság? Van értelme erősen nézelődni, mert találhatok jobbat is?

A műszakolást leszámítva egyébként jól érzem magam. Vajon találhatok minimum hasonló fizetésü és hasonlóan jó hangulatú munkát, ami nem műszakolás?

Nyilván ha lenne diplomám, akkor igen, de így?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2022. jún. 28. 02:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mióta fizet ilyen vacakul a Teva?
2022. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Csak egy érettségivel nem tudom miért merül fel egyáltalán a kérdés...:D


Örülj szerintem hogy van munkád.

2022. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Csak egy érettségivel nem tudom miért merül fel egyáltalán a kérdés...:D"


A burkolóknak még ennyijük sincs, csak szólok, nehogy meglepődjél majd a nagybetűs ÉLETben.

2022. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem adnak ennél többet a környező cégek akkor ez egy jó fizetés, mert ezen a helyen ennnyit ér a munkád.Ha van aki ad ennél mondjuk 1,5-szer többet akkor értelemszerűen nem túl vaskos.

A leírtakat nézve szerintem ez nem egy katasztrófa szintű fizetés,középszintet valószínűleg megüti,a keleti országrész elmaradott gazdaságilag.Persze lehetne mondani hogy az IT-s ennyit meg annyit keres,Nyugaton mennyit keresnek,ennyi pénzből nem lehet egyről a kettőre jutni stb de a realitást nézve én ezt közepesnek mondanám.

2022. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fszrt kell mindig felhozni az IT-t.
2022. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem több múszakos meló lenne akkor azt mondanám, hogy ez tavaly még egy elfogadható fizetésnek számított volna, de egy átlagosnál semmiképp se volt jobb még Kelet-Magyarországon se. De idén az infláció miatt ez a fizu ebben a beosztásban és ráadásul több múszakban szerintem a kizsákmányolás kategória. Lehet itt jönni azzal, hogy keleten gyenge a gazdaság, de én mégis azt látom, hogy ennél minden ismerősöm többet keres akár csak sima érettségivel is akár home officeban is helyi cégnél alkalmazva, tehát nem budapesti vagy külföldi állással.
2022. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nagyon megleptek a válaszok. Azoktól kérdezem, aki kifejezetten kevesli a fizetést, h tudna linkelni egy a mostaninál jobb állást, ahol elég az érettségi és többet keresek mint itt? Mert akkor lehet hogy én vagyok a béna, de én nem talátam már évek alatt sem.

2022. jún. 29. 03:20
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es, a legtöbb állás ajánlatnál neked kell fizetési igény adni, tehát nem fognak neked oda írni összeget.
2022. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!