Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek az önéletrajz sablonok...

Ezek az önéletrajz sablonok nagyon túlvannak tolva?

Figyelt kérdés

[link]


Melós állásra jelentkeznék(raktár, gls stb), tehát nem irodista állásra.


De a sima szerkesztett, amit én csinálnék meg tök gagyin néz ki.



2022. júl. 7. 15:20
A kérdező szavazást indított:
igen, felesleges ilyen munkákra csicsás önéletrajz
nem, legalább kitűnsz a jelentkezők közül
13 szavazat
 1/8 anonim válasza:
87%

Egy melós álláshoz az önéletrajz sokszor csak formaság. Meg sem szokták nézni csak azt hogy rajta van-e az elérhetőséged meg a neved.


Én legalább annyit meg szoktam csinálni hogy sorokba szedem egymás alá, de láttam már hogy olyat is felvettek ami egy enter leütés nélkül adta be az önéletrajzát és mégis felvették.

2022. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
6 diplomával, MBA-vel, PhD-val úgy adom be a CV-met nemzetközi menedzser állásokra, hogy sima fehér “papíron” (Wordben) fekete betűvel gépelve, minden formázás nélkül. Néha csak simán email szövegben. Ha nekem jó a csicsamentes CV, akkor egy raktárosnak is tökéletesen megfelel.
2022. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a 2-es válaszadó szerintem csak viccel, de én 3 diplomával, MA-val viccen kívül így csinálom.
2022. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha "túltoltnak" érzed. Nyugodtan add be így. Legalább látják belőle, hogy:

- össze tudsz rakni egy igényes anyagot magadról

- van rá hajlandóságod, hogy több energiát rakj bele

Csak pozitív hozadéka lehet.

2022. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. Nem viccelek, halál komolyan ezt csinálom.
2022. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Képet magamról rakjak bele mindenképp, vagy csak olyan állásra, ahol "fényképes önéletrajzként" kérik?
2022. júl. 8. 06:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyan állásokat leszámítva, ahol számít a megjelenés, pl értékesítői pozíciókban, én nem tennék, akkor sem, ha kérik, számomra ez egy komoly intőjel.
2022. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
miért intőjel? Illetve negatívum, ha rakok bele úgy hogy nem kérik?
2022. júl. 8. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!