Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomásként gyári munka?

Diplomásként gyári munka?

Figyelt kérdés
Hogy dologozzam fel lelkileg mentálisan,hogy bunkó alul iskolázott idióa "emberekkel" kell majd együtt dolgoznom mert a tanári diplomám(töri és földrajz) neveteségesen keresnék a szakmában és máshol nem találni állást?
2022. júl. 20. 16:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Ezt sosem értem, pedig én sem valami slágerszakon tanultam. De az egyetem alatt nem is sejtetted, hogy mennyi lesz a fizetésed?
2022. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Az a helyzet, hogy felnőtt egy generáció, akik már Orbánon és az ő ígéretein szocializálódtak. Akkor kezdtek el tanárszakon tanulni, amikor futott a gazdaság, folyamatosan ígérgették, hogy rendezni fogják a tanárok bérét. Na gondolom jogra nem vették fel magyar-törivel. Így aztán tanár lett.
2022. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%

"hogy bunkó alul iskolázott idióa "emberekkel" kell majd együtt dolgoznom "


Miért vagy ebben annyira biztos? Én olyan helyen dolgozom, hogy mások csak álmodnak róla, de még ennyi parasztot, mint amennyi itt van több diplomával, még sehol sem láttam.

Nekem ahhoz nagyon sok kell, hogy úgy nyilvánuljak meg, több intelligenciát véltem felfedezni egy 6 osztályt végzett kubikusnál, mint egyeseknél.


Ebből tehát leszűrhető, hogy nem az iskolai végzettség határozza meg úgy általánosságban, hogy ki milyen emberré válik.


Egyébként osztom annak a hozzászólónak a véleményét, aki jelezte feléd, hogy nem barátkozni kell velük, hanem tenni a dolgod. :)

2022. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha nyelveket beszelsz folyekonyan, jelentkezz bsc/ssc-be IT supportra vagy ugyfelszolgalatra.
2022. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
10: Mi az hogy ennyiért nem akar? Nem csak minimálbéres állami iskolák léteznek a földön. Tessék asszertíven olyan helyet keresni, ahol jól érzed magad és ahol annyit kereshetsz, amennyiből meg tudsz élni. Rinyálni mindenki tud, ezért tart ott ez az ország, ahol.
2022. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ezt te írtad.


Hogy dologozzam fel lelkileg mentálisan,hogy bunkó alul iskolázott idióa "emberekkel" kell majd együtt dolgoznom .


Miért nézed le, ennyire az embereket? A kérdésed tele van helyesírási hibákkal. Nehezen tudom el hinni, hogy te tényleg tanár vagy.

2022. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hogy mondjuk megtanulsz angolul és elkezdesz SSC ben dolgozi normális fizetésért.
2022. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%
Dolgoztam én is gyárban diplomával míg nem volt jó munkahelyem. Engem nem zavart, nem nézek le senkit, mert nincs diplomája.
2022. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintük meg az az idióta, aki öt évet tanult az egyetemen, hogy aztán elmenjen a szalag mellett dolgozni. Hajlok rá, hogy inkább velük értsek egyet.
2022. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%

Látom, sokan felháborodtak, pedig érthető a kérdező álláspontja, még ha kissé bunkó módon is fogalmaz.


Lehet, megsértődni, de tényleg elképesztő, mennyire sötét emberek vannak sok munkahelyen.

Szerencsére már nem kell ilyen helyen dolgoznom, de fősuli után és közben volt néhány érdekes munkahelyem.


A "kedvencem" az a hely volt, ahol sofőröknek segítettem rakodni, az 50 feletti sofőrök nagyjából egy neveletlen hlye gyerek szintjén voltak: köpködtek, káromkodtak, cigiztek tiltott helyen, a világról annyit tudtak, mint egy óvodás.

2022. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!