Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomásként gyári munka?

Diplomásként gyári munka?

Figyelt kérdés
Hogy dologozzam fel lelkileg mentálisan,hogy bunkó alul iskolázott idióa "emberekkel" kell majd együtt dolgoznom mert a tanári diplomám(töri és földrajz) neveteségesen keresnék a szakmában és máshol nem találni állást?
2022. júl. 20. 16:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el, diplomás munkakörben is vannak ilyen idióták. A legutóbbi munkahelyemen nekem volt olyan kolléganőm, aki úgy káromkodott és úgy beszélt, mintha a kocsmában lenne. Persze csak engem tisztelt meg ezzel, amikor a főnökünk vagy mások is bent voltak velünk a hívásban, akkor képes volt normális stílusban beszélni.
2022. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
Még hozzátenném azt, hogy ez a betanításom alatt volt, és végül engem rúgtak ki valami mondvacsinált indokkal.
2022. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%
Azért a föci-töri párosítással nem csak tanárként dolgozhatsz, én geográfus vagyok (plusz középiskolai földrajztanár végzettségem is lesz januárban), viszonylag sok lehetőségem van és nagyjából kijelenthető, hogy jó bérezéssel. Én se mennék el gyárba egyébként, ne vicceljünk már.
2022. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

Én megnézném melyik szakhoz van meg a legtöbb kreditem, és beszámíttatnám ami megvan, és csinálnék egy piacképes szakot.


Egyébként meg magánórákat is tudnál adni, emelt szintű érettségire felkészíteni diákokat, akár csoportosan.


Föcivel meg elindulhatnál valami geoinformatika irányába, és máris lesz állásod, én pont földtudományi szakember vagyok, bár fizika irányban.

2022. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%
Kerss fel egy szakembert.
2022. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 NTBS ***** válasza:
68%
Semmi bajod nem lesz tőle. Ha tudsz váltasz.
2022. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
0%
Csak érettségivel a mai fizum túlóra nélkül 400 ft volt kezdőként. Nem kell diploma ahhoz hogy valamiben jó legyél.
2022. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%
27, a fizetésed nem azt tükrözi, hogy jó vagy valamiben. A diploma olyan műveltséget ad, amit csak érettségivel nem fogsz elérni, emellett kitartásra, önállóságra is nevel az egyetemi képzés. Azon kívül vannak, akik nem elégszenek meg azzal, hogy napi 8 órában pakolják a téglákat egymásra, hanem olyan szakmát szeretnének maguknak, amihez szükség van diplomára is.
2022. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
50%
28-as komoly képzést kaptam, felelősség bizony rajtam is van; ha rosszul állítom be a gépet, eltörheti a matricát, vagy balesetet okozhat. Felelősség nem tartozik a diplomához, illetve nem kell diploma ahhoz hogy valaki okos és jó legyen valamiben. Sok diplomás el van magától szállva, sokszor hallgattam már olyanok beszédét, akik azon lovagolnak hogy ők mennyit érnek, mennyit tudnak... Aztán a gyakorlatban másokat kérdezget mi merre hány méter. Nem pakolok téglát, sőt tovább megyek; 8 órából 5-öt dolgozok aktívan, fizikai munkának van írva de pár dekás vagy grammos darabokat kell csak emelgetnem. Konkrétan ha valakinek van ESZE, akkor az nem biztos hogy diplomás és nem akarom leszólni azokat akik elvégezték, de a legtöbb diplomás ismerősöm hülye mint a s*gg. Ne vegye senki magára, vannak okos emberek, de azok akkor is azok lennének ha nem lenne diploma a polcukon. Ez csak egy áltitulus. Könnyebb elhelyezkedéshez.
2022. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!