Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit egy titkárnő/adminiszt...

Mennyit egy titkárnő/adminisztrátor fizetése (Bp)?

Figyelt kérdés

Mennyit kapnak a fővárosban az adminisztratív foglalkozásúak, s számít-e hogy van diplomám.

Illetve kaptok-e valamilyen egyéb juttatást. (kajajegy, ruhapénz stb.)


2010. szept. 22. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én közalkalmazottként dolgoztam egy polgármesteri hivatalban.72.000 Ft-ot kerestem.Néha voltak plusz pénzek.pl.: ruhapénz,karácsony előtt kaja jegy meg plusz pénz.
2010. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! S várom a további válaszokat. Érdekelne olyan véleménye is, aki nem közalkalmazott, aki kis városban vagy a fővárosban, vagy nagyobb városban dolgozik.
2010. szept. 22. 08:36
 3/16 anonim ***** válasza:

Én egy kisvállalkozásnál keresek nettó 120at suli mellett (egyelőre diploma nélkül) 6 órában. Egyéb juttatást annak függvényében kapunk, hogy éppen mennyire megy jól a cégnek, mivel tényleg kicsi, azonnal a bőrünkön érezzük a változásokat - de pozitív és negatív értelemben is.

Kajajegyet nem kapunk, de nagyon kedvezményes ebédet igen. Ruhapénzt és hasonló dolgokat nem, illetve most járom körül az egészségpénztár-témát. De volt, hogy egyszerűen több pénzt kaptam a borítékban (sajnos a fizum egy része nem legális), amikor tetszett a főnöknek, ahogy dolgoztam, illetve kaptunk nyaralási támogatást is :)

2010. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja és Budapest :)
2010. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
139000 multi nagyvállalat, nap 8 óra elméletileg. Gyakorlatilag sokat kell túlórázni ezt nem fizetik ki, viszont teljes bejelentéssel foglalkoztatnak. 8 ezer étkezési hozzájárulás.
2010. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a 139 nettó vagy bruttó? Szeretném hinni, hogy nettó.

Milyen végzettség szükséges hozzá?

2010. szept. 22. 15:18
 7/16 anonim ***** válasza:

A 120 nettó 6 órában az tök jó!!!!! És nagyon rendes a főnököd, hogy ahol tud "segít", kiegészíti a jövedelmed.


Én Bp. nettó 120ezer 8 órában, sok- sok fizetetlen túlóra, adminisztráció mellett a pénzügy is az enyém, néha még a PR is, és egyszer egy évben kapok egy hosszú hétvége ajándékutalványt 2 főre szállóba ősszel. De ennyi. 3 éve dolgozom itt. Örülök, hogy van munkahelyem, de mivel diplomás vagyok, beszélek nyelveket, (használom is az angolt itt) szerintem minimum 130 nettót kéne kapjak. Ja, és még amellé kajajegy egy 10-es szerintem elvárható volna. De mindegy, körülnéztem, és nem találtam máshol sem jobbat, többért. Ez van. Jó, hogy van munka.

2010. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen diplomád van? Mert szeretnék menni fősulira és még nem tudom, hogy mit szeretnék igazán tanulni...
2010. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nekem tanári diplomám van vallástanár és történelem, plusz történelemből egy egyetemi kiegészítő diploma.


Ha esetleg tanárnak szeretnél menni, akkor javaslok valamilyen nyelvi szakot (angol, spanyol, olasz, horvát), illetve reál tárgyat: fizika, kémia, matematika, biológia.


Ezek a keresettek, illetve a tanító.


Nem tudnám megmondani, hogy mit érdemes választani, mert akkor, mikor a fősulit kezdtem, még nem tűnt úgy, hogy nem lesz ránk szükség.


Mondanám, hogy közgazdász, de abból annyi van már, mint a nyü. Jogászból is. Talán még orvos, ápoló, mentős orvos stb.


Vagy végezz el valamilyen okj-s képzést, s utána menj egyetemre. Így az okj-ddel már dolgozhatsz, s lesz gyakorlatod.

2010. szept. 23. 14:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem közgázos fősulis diplomám van, de marketingre, pr-re szakosodva, nagyon nem érek vele sokat. De ha tudod, h. admin. munkakörben szertnél dolgozni, akkor ajánlom a bármilyen szakon közgazdász diplomát, mert az hasznos. Tehát pl. külker szakon, idegenforgalmi szakon, marketing szakon, v. hr szakon. A lényeg, h. az admin. pozícióknál azt előnyben részesítik, és még az is lehet, h. nem titkárnő leszel, hanem valami kicsit szakmaibb admin. foglalkozású, és akkor a fizud magasabb lesz. Amúgy szerintem is a nyelvszaknak van még haszna az életben. Én is most az angoltanári szakon gondolkodom, szeretem az angolt. De még mellette jó, ha tudsz más nyelveket is.
2010. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!