Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átvenne diákmunkáról főállásba...

Átvenne diákmunkáról főállásban könyvelőként egy cég, szerintetek jó bért ajánlottak?

Figyelt kérdés

Levelezőn tanulok az egyetemen, mellette főállásban dolgozom a kezdetek óta.


Első évben csak könyvelő asszisztensként dolgoztam ott, majd pedig teljes értékű könyvelőként foglalkoztattak, már másfél éve dolgozom ebben a munkakörben. Ugyan azt csinálom mint a többi kollégám, akik főállásban dolgoznak ott már évek óta.


Szeretné a cég ha áláírnék hozzájuk iskolaszövetkezeten kívül, 415 ezer forint bruttót ajánlottak. Szerintem ez jól hangzik mert több mint amennyit az iskolaszövetkezeten keresztül kaptam, a szüleim viszont azt mondják, hogy ennél többet is kaphatnék máshol.


Nem igazán vagyok otthon még az ilyen dolgokban, sosem volt még másik komolyabb munkahelyem, viszonyítási alapom nincs.


(Nem BP a lokáció, hanem egy szomszédos megye)


21/F


2022. júl. 30. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Erre nincs bértábla?

Milyen szektorba tartozik?

Nem értek hozzá, de szokták kategóriába sorolni az ilyet!

2022. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj nem ebbe a kategóriába akartam, bocsánat 😃
2022. júl. 30. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jobb ajánlatod, akkor elfogadhatod. Aztán ha meg lesz, akkor dobbantasz.
2022. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit 3 as ir. Fogadd el es ha kapsz jobbat akkor dobbants
2022. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem kell hozzá diploma sem nyelvtudás és nem budapesti, akkor sokkal többet nem fognak máshol sem adni.

Ha kell felsőfokú végzettség és angol is akkor karcsú szerintem, de első állásként vsz elfogadnám és egy 1-1.5 évig csinálnám a tapasztalat miatt

2022. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el. Már ismered a helyet, bejáratott vagy, egyetem mellé így kényelmesebb, mintha egy teljesen új helyen kellene bizonyítani, beilleszkedni. Aztán ha lediplomáztál tudsz másik lehetőségek után nézegetni,addig is tapasztalatot gyűjtesz.
2022. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz iskolaszövetkezeten keresztül dolgozni, ha levelezős vagy?
2022. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!