Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megèri a jelenlegi helyzetben...

Megèri a jelenlegi helyzetben külföldre költözni?

Figyelt kérdés
Pl németorszàgban mennyivel drágàbb az èlet? Ha egy magyar kimegy,még mindig tud spórolni egy nèmet minimàlbèrből is,vagy màr csak az is arra elég hogy megéljen az ember? Jelenleg 400 ezer forintot keresek,ès elég sokat el is tudok rakni havonta,de ez édeskevés ahhoz,hogy itthon tudjak hàzat venni. Egy 1600-2000 euros fizetèsből mennyit lehet kb elrakni,ha nem élek nagylàbon,és a munkàltató ad szállást pàr 100 euroèrt?

2022. aug. 9. 02:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted akkor menj el hotelbe dolgozni recepciósnak vagy pincérnek. Ott fixen megvan a 2000 euró és a hotelen belül kapsz szobát amit nem kell fizetned mert a munkáltató állja. Azért az annyira nem putri. Ismerősömék Dániában így csinálják. A srác recepciós, a párja takarítónő. Egy szobában laknak a hotelban. Simán félre tudnak tenni 800-900 eurót havonta. Nekem ha lenne hozzá bátorságom es beszélném az adott ország nyelvét akkor simán bevállalnám.
2022. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es,félre tudok tenni havi 250-300 ezer forintot,de kérdés hogy meddig,és ez is édes kevés. De tudom,itt gyakorin mindenki havi 400 ezret tesz félre,úgy hogy havi 400-ból él... Csak a valóságban mégsem ezt látom...
2022. aug. 9. 22:00
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban az emberek 80%-ának hitelből van háza


Nem tudom mik az igényeid… ha havi 200k-t félre raksz házra, akkor 12.5 év múlva tudnál venni egy mostani áron 30 millásat, ami addigra valszeg 40-45 milla lesz…

2022. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De erről beszélek,hogy nem tudom,hogy meddig tudok ennyit elrakni... Logy hogy még csak 1-2 hónapig.Lehet hogy évekig.Külföldön meg lehet spórolni havi 2-300 ezret hosszútávon is. Itthon nem biztos.Nem ragaszkodom ahhoz,hogy kp-ra vegyek egy ingatlant,de mondjuk csak 10 millió hitelt kelljen felvennem,ne 20-at...
2022. aug. 10. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!