Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdász, pénzügy szamvitel...

Közgazdász, pénzügy szamvitel irányban milyen munkakörök fizetnek netto 4-500 ezret?

Figyelt kérdés

Diplomával (német nyelvvel), mindig no 200 körul van a plafon eddig ha pl könyvelőirodákba vagy penzugyi teruletre jelentkezem.

Konkretan mik azok a munkakör megnevezések ahol tobbet fizetnek? Vagy milyen cégeknél?



2022. aug. 11. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
ssc ben nehéz elérni.
2022. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

he?


Netto 350 a pályakezdő bér pénzügyi, közgazdasági pozikban, de azt is el tudom hinni, hogy ma már vannak olyanok nem is kevesen, akik 400 körül kezdenek.

500 egy normális bér, ha van mondjuk 2-3-4 év tapasztalatod.



Milyen megyéről beszélünk?

2022. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szolnok :(

Inkább költözzek?

2022. aug. 11. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Diplomásként csakis Budapestet ajánlom.

Vidéki megyeszékhelyen (Kecskemét, Székesfehérvár, Győr) a rabszolgatartó üzemekben többnyire inkább a műszaki végzettségű diplomásokat keresik.


Tehát igen, költözz, ha jobb életet szeretnél magadnak + folyamatosan képezd magad, tanulj meg angolul is magas szinten.

2022. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem költöznék, hanem remote dolgoznék be Pestre, pl ha nyitott vagy az ssc szektor fele, szerintem simán találsz ilyen helyet, de lehet magyar céggel is ki tudod alkudni.

Inkább ingáznék napi pár órát heti 1-2 alkalommal, mint feleannyi pénzért egy könyvelőnél dolgozzak, gondolj bele, hogy ha a bérrel ilyen, akkor a munkakörülmények milyenek lehetnek, gondolom a legolcsóbb teszkós forgószéken ülnél valami 12 éves 19"-es monitor előtt.

Annyi lenne az alku tárgya, hogy nem heti 2-3x mész be az irodába, hanem mondjuk 1x, vagy kéthetente.

2022. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem megugorhatatlan léc, 2-3 év tapasztalattal már a KKV-szektorban sem elérhetetlen ez a fizetés, multiknál pedig hatványozottan igaz ez. Én is javaslom Budapestet, vagy legalább valamelyik nagyobb, közelebbi megyeszékhelyet, régióközpontot (pl. Szeged, Debrecen), de sok munkahely kínál már teljes távmunkát is. Nekem is vannak olyan könyvvizsgáló cégnél dolgozó volt csoporttársaim, akik a pesti munkahelyüktől 200 km-re laknak, és két havonta egyszer mennek be, de leginkább az is csak opció.
2022. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak budapest. multik, SSC
2022. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kérdező, én is szolnoki vagyok. Budapest 1 óra kocsival. Szolnok lehet ezer mindenben egy szarfészek, de legalább ezt tudja, hogy nem a világ végén az ország szélén van, hanem 1-1,5 órára a fővárostól. Pénzügyi végzettségem van, a munkahelyem Kőbánya-Kispesten van és csak heti 2 napon kell bemennem, amúgy a többi fix home office. Cserébe a városban 18-20 millió egy panel, 25 millióért meg már gyönyörű felújított belvárosi lakást kapsz. Igen, megkeresem a 400-500-at a pesti munkával.
2022. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

"ssc ben nehéz elérni"


Miért lenne nehéz?

2022. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!