Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettséggel lehet...

Milyen végzettséggel lehet majd az új CATL akkumulátor gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés

[link]


Biztosan fognak majd mérnököket meg informatikusokat is keresni, de én most a nem felsőfokú végzettséget igénylő szakmákra gondolok. Valami elektronikai technikusi esetleg sima betanított munkásokat fognak keresni?


Milyen végzettséggel/szakmával lehet majd ehhez a céghez bekerülni? Friss kezdőként mennyi az esély, hogy felvegyék az embert?



2022. aug. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Barzongorista es kecskepasztor
2022. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az akku gyártással nem vagyok nagyon képben, de szerintem ilyen kaliberű beruházásnál (feltéve, ha tényleg lesz is belőle valami) rengeteg fajta pozíció lesz.


Olyan is lesz csomó, ami nem a konkrét gyártáshoz kapcsolódik szorosan.


Pl.: raktáros, portás, biztonsági őr, targoncás, biztos lesz iroda is és ott sem csak mérnökök lesznek (lesznek alacsonyabb pozíciók is)


Szerintem jók az esélyeid, ha valami kicsit is releváns tudásod van.

Főleg annak tükrében, hogy ha jól tudom a BMW is jön Debrecenbe, ahova szintén kell sok ember. Szóval az akku gyár már nem fog tudni annyira finnyázni felvételnél.

2022. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy felvesznek kezdőket is. Én dolgoztam távol keleti gyárban (nem kínai) mérnökként 0 tapasztalattal, hát még úgy is menekültem pár hónap után 😀

Az biztos, hogy folyamatosan emberhiánnyal fognak küzdeni minden szinten, ha hozzák magukkal a mentalitásukat, márpedig az elején ez elég valószínű.

2022. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy az Iváncsán épülő akkumlátor gyárhoz is keresnek betanított munkást és technikust biztosan ott is fognak keresni.Kezdőként mindenhol hàtrànyos helyzetben vagy de szerintem arànylag jó helyzetben indulnàl mert főleg szakemberekből munkaerőhiàny van,lesz ott még BMW gyàr is,szinte biztos nem fognak tudni elég embert szerezni az orszàgból.
2022. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha 26 évesen elvégzek mondjuk egy ilyen elektronikai technikusi képzést, akkor jó esélyeim lehetnek majd?

[link]


Vagy milyen szakmát javasolnátok nekem, ha nem robot szalagmunka a célom, hanem majd szakemberként ott dolgozzak?

2022. aug. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!