Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez az állás miért betöltetlen...

Ez az állás miért betöltetlen már hónapok óta (MÁV sorompókezelő)?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: dolgoztam 10 évet a szakmámban Ausztriában, közben nagyszülői örökségből is csurrant-cseppent soktízmilliós összeg, meg ha faterék megmurdelnek valamikor abból is leesik vagy 90-100 millió (nem várom, csak megemlítettem, 70 fölöttiek és főleg fater nagy alkesz), így bőven van annyi passzív jövedelmem, hogy nyugdíjazzam magamat, habár a jelenlegi nyugdíjkorhatárig is van még vagy 20 évem. A munka viszont már egyre nagyobb nyűg, ezért keresnék valami bejelentett, minimálbéres állást, ahol a vállalkozó nem ül a nyakamon és nem is valami éjjeliőr állás havi 300 órában. Havi legfeljebb 160 óra, de ebből ilyen helyen biztosan levonhatjuk még az évi 1-2 hónap betegállományt is, emiatt gondoltam állami vállalatra. Ezzel szemezek már egy ideje, de hónapok óta hirdetik. Vajon mi lehet a gond vele?

[link]


"SOROMPÓKEZELŐ

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

a felügyeletére bízott területen lévő tolókapu kezelése, a szomszédos állomások forgalmi szolgálattevői által közölt vonatindulások alapján,

kapcsolattartás a mozdonyvezetőkkel,

induló és áthaladó vonatok adatainak dokumentálása.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)

orvosi alkalmasság"


Ha felhívom a HR biztos csak szépet és jót mondana róla. Vagy ha ez tré, akkor milyen melót lenne érdemes keresni az én helyzetemben Győr és vonzáskörzetében?



2022. szept. 4. 03:04
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

"Vajon mi lehet a gond vele?"


Én megmondom. Az, hogy olyan emberek jelentkeztek eddig rá, amilyen Te lehetsz.

Én sem vennélek fel, ha mindazt, amit leírtál, még előtte megtudnám rólad.

2022. szept. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, az, hogy keveslik a pénzt rá. Amúgy azzal számolj, hogy nem fix helyen kell munkát végezned, hanem ahol éppen szükség van rád. Ez lehet megyén belüli vándorlás, de akár országos is.
2022. szept. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
1: ilyen mávos állàsoknál sztem orulnekha van jelentkező, az kicsit luxus nem versenyszférában hogy válogassanak.
2022. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon kevés lenne a lóvé.


A mávnál a mozdonyvezetők keresnek viszonylag jól aztán nagyjából ennyi

2022. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

"'A mávnál a mozdonyvezetők keresnek viszonylag jól aztán nagyjából ennyi"


Igen, én a mávnál voltam mérnök, az alacsony fizetés miatt jöttem el.

2022. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!