Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen karrier utat válasszak...

Milyen karrier utat válasszak ha nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy erős karriert felépíteni, de foglalmam sincs mit. Sokan tudják pontosan mit akarnak és abban sikeresek is ,de én sajnos nem,nekem nincs szerencsém ebben. Csak azt tudom hogy mit nem szeretnék. Nem szeretném a belemet is kidolgozni azért hogy valaki más meggazdagodjon az én munkámból.Valakik ebbe beletörődnek és leélik így az életüket ,másnak a zsebét töltve ,de én nem fogom, nem is fogok ebbe beletörődni. Sokkal jobb lehetőségek is vannak. De aki komoly karrierbe kezdett az biztos olyanba kezdett amit szeret csinálni. Mi van olyankor ha az ember nem tudja eldönteni mibe kezdjen bele? Mert nincs konkrét dolog ami érdekelne. Csak simán beletörődök hogy muszáj és kész ,de nem akarom. Csak nem vagyok képes kiválasztani egyet a sok közül és azt se tom mi lenne nekem való. Teljesen döntetlen vagyok. Csak tudom hogy többet szeretnék mint egy sima munka és egy átlagos fizetés és minőségi életet szeretnék élni. Ez az amit akarok de nem tudom mivel érjem ezt el
2022. szept. 4. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ok, de érdekel valami? Értesz valamihez? Hány éves vagy?
2022. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

"Ok, de érdekel valami?"


Csak tippelek, de lehet azert irta, hogy "nem érdekel semmi" es "nincs konkrét dolog ami érdekelne", mert nem erdekli semmi.

2022. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
2, kizárt, hogy egy hobbija sincs
2022. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Programozó maki kurzusok most nagyon hasítanak, bár lehet, hogy mire végigseggelnéd már full house lesz minden melóhelyen. Ha Ausztria közelében laksz, akkor meg bármi jó lehet a szarlapátolástól a szívsebészig.
2022. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Csoves
2022. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Abból lesz sikeres, aki szereti amit csinál. hisz akkor is csinálja amikor egy fillért se keres vele.


Próbálj ki sok mindent és majd kirajzolódik, hogy azok közül mit szeretsz. Máshogy nem megy, elsőre 100%, hogy nem fogod kiválasztani.

2022. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan, mintha Alekosz "írta" volna.
2022. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Én elengedtem, amit szeretek, és azt csinálom, amiért fizetnek
2022. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Akkor marad a politika. Masok kizsigerelese es megfelelmitese
2022. szept. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

“Nem szeretném a belemet is kidolgozni azért hogy valaki más meggazdagodjon az én munkámból.”


Pedig az elején nagy valószínűséggel csak így tudsz elindulni. Megfelelő tapasztalattal pedig majd tudsz vállalkozni.


Vagy ha esetleg van megfelelő tőkéd, akkor indíthatsz most is, mondjuk egy fuvarozói vállalkozást feltéve, ha tudsz rá munkát.

2022. szept. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!