Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cigányként menjek ki külföldre...

Cigányként menjek ki külföldre dolgozni, vagy még reménykedjek abban, hogy össze jön egy irodai, banki munka itt Magyarországon? 28/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Fsms ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged van? Milyen idegen nyelvet beszélsz, milyen szinten? Milyen országra gondolsz? Etc. Enélkül választ nem egyszerű adni.
2022. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül a cigányságodtól, menj ki külföldre, ott sokkal jobb a pénz, főleg az irodai és a banki munkakörökben.
2022. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha azt volt legfontosabb megemlítened, hogy cigányként, akkor inkább menjél.
2022. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy megemlítettem, de kikell mondani Magyarországon sok az előítélet a romákkal szemben, ezért is érzem reménytelennek, hogy valaha bejutok egy irodába, vagy bankba! Pénzügyi-Számviteli ügyintéző vagyok.
2022. nov. 13. 16:53
 5/65 anonim ***** válasza:
85%
Az előítélet addig működik, amig van választék a munkaerőpiacon. Pénzügyi szektorban két kézzel kapnak a jó szakember után, az se érdekli őket, ha kék vagy hupilila a bőröd.
2022. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
79%
Menj ki külföldre, és nem azért mert cigány vagy, de ha haladni akarsz az életben nem éri meg itt bohóckodni. Ráadásul mivel férfi vagy így érdemes lenne elvégezni egy férfi szakmát, hegesztő stb. azokkal szarrá keresed magad kint. És hidd el mikor keresed a 2500-3000 eurókat, nem fogod megbánni, hogy nem kerültél be egy szaros irodába aprópénzért.
2022. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
26%

"Pénzügyi-Számviteli ügyintéző"-- szakma?

Ha szakma, akkor olyan sok álláslehetőség nincs Magyarországon.

Csinálj egy ehhez kapcsolódó diplomát +1 vagy 2 felsőfokú nyelvvizsga +jogsi és tuti befutó leszel, itthon is meg külföldön is.

2022. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hány olyan eset volt, ahol vélelmezed, hogy azért utasították el a jelentkezésed mert cigány vagy?
2022. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Sajnos én mindig észbeli, elméleti síkon működő ember voltam, nem nagyon való nekem a kétkezi munka. Egy gyári meló az más... De ilyen hegesztő, burkoló stb. nem az én utam.
2022. nov. 13. 17:07
 10/65 anonim ***** válasza:
71%
Próbálkozz először itthon és ha tényleg olyan nagyok az előítéletek akkor jöhet külföld de nem a tolerancia miatt hanem a több pénz miatt.
2022. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!