Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cigányként menjek ki külföldre...

Cigányként menjek ki külföldre dolgozni, vagy még reménykedjek abban, hogy össze jön egy irodai, banki munka itt Magyarországon? 28/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ez az egész "nem vesznek fel sehova mert cigány vagyok" áldozati pózolás is csak elméleti síkon létezik nálad?


Hogy aztán az életed sikertelenségét rákenhesd a szemét "rasszistákokra"?

2022. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
64%
Dikk
2022. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
20%
Azt tudjuk, hogy nem való nektek a munka (se a kétkezi, se a szellemi) Na de tesókám, azok a mocskos rasszisták nem fognak felvenni a bankba felsővezetőnek 6 általánossal, utcai egyetemmel, meg vagy 15 priusszal. Szerintem menj ki külföldre, vidd az egész pereputtyodat is. Ott kalbászbúl van a kerítés, nem kell dolgozni és mindenki Mergával meg 5 kilós fuxal a nyakában járkál.
2022. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
97%
Hát 13-as ez elég szomorú, hogy ilyen mentalitásod van, tény hogy vannak köztük undorítóak, de vannak köztük normálisak is, és sajnos ők se nagyon tudnak kitőrni, pont az ilyen rasszista mentális miatt. Illetve a másik, ha valaki nem akar kimenni, esetleg fél, vagy csak szimplán megtalálta itthon a számításait, azzal nincs semmi baj. Viszont mikor valaki a fotel mögül írogat, úgy hogy életében nem volt még kint, vagy max csak nyaralni ment, és leírja hogy ott sincs kolbászból a kerítés stb. az nagyon szánalmas.
2022. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
11%
#13 +1
2022. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
15%

Gratulálok a legtöbb válaszhoz, legalább megerősítettétek a kérdezőt, hogy érdemes elhúznia a nyomorult országból. Még a 13-as is, aki kritizálja a többit, hogy rasszista, olyat ír, hogy „vannak köztük“…🙈

Kedves kérdező, nem lesz könnyű külföldön sem, mert sok helyen ez a hozzáállás, de aki azt írta, hogy mindenképp jobb lesz külföldön, annak igaza volt, mert ez az ország élhetetlen lett. Én már majdnem 20 éve külföldön élek, szomorúan látom ezt a hanyatlást.

2022. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező menj külföldre, az ilyen 13ashoz hasonló emberek miatt. Én is megyek nemsoká.
2022. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
88%
14-es vagyok, nekem nincs kedvem vitatkozni, viszont röviden az a véleményem, akinek van jó szakmája, nyelvtudása, az fogja meg magát és menjen, én 24 éves vagyok már bőven félretettem egy lakás árát, egyedülállóként, a többi meg itthon szarakszik a babaváróval, meg egyik napról a másikra élnek. És most lehet azzal jönni, hogy akinek van normális szakmája az itthon is megél, igen ám de nem lehet mindenki diplomás, és kint a szakmunkásokat is nagyon jól megfizetik. A másik meg hogy Magyarországon a tanárok tüntetnek az utcán, mert kevés a fizetésük, ez vicckategória, ami ebben az országban folyik.
2022. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
16%
Hat nem tudom, nem szivesen vinnem olyan bankba ahol Gazsi az ugyintezo
2022. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
13%
Hogy mukodne, valaji felveszi a lakashitet ed okosba utana eladsz neki 2 kölnit?
2022. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!