Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cigányként menjek ki külföldre...

Cigányként menjek ki külföldre dolgozni, vagy még reménykedjek abban, hogy össze jön egy irodai, banki munka itt Magyarországon? 28/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
62%
Akkor nem is vagy igazi c
2022. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
17%
Menj ki, én se bíznék meg cigányban. És vidd ki a "kiccsaládod". Meg úgy az egész lopós hulladékot.
2022. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
A pénzügyi-számviteli ügyintézőivel, ha nem Pesten laksz, kb. semmit nem érsz (ha fehér vagy, ha akármilyen) az ország többi részén,pláne olyanon, ahol munkalehetőség se igen van (saját tapasztalat, nekem is van több más mellett PSZügyintézőim). Jó szakmának jó szakma, de nagyon le degradálják, és le alacsonyítják, pedig igenis sok olyan munka van a gazdasági szférába is, ahol bőven elég lenne a középfokú szakirányú ilyen ügyintézői. Ha ezzel akarsz kezdeni valamit, akkor mérlegképes, vagy valamilyen kiegészítő plusz, pl.tb-bér mellé, bankba/pénzintézeti irányba pedig banki befektetési termékértékesítő képesítés mint szakirányú minimum szerintem, vagy hatósági MNB-vizsga
2022. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
Tehát mindenképpen diploma kell?
2022. nov. 18. 18:54
 65/65 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján kb már mindenhova, vagy pedig amibe el hibázottak vagyunk (fiú vagyok én is), hogy nem kis ribi pics..k vagyunk, az ilyen munkák java részét kis nyafka picsigó lánykák kapják meg
2022. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!