Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cigányként menjek ki külföldre...

Cigányként menjek ki külföldre dolgozni, vagy még reménykedjek abban, hogy össze jön egy irodai, banki munka itt Magyarországon? 28/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
61%

#19


Igen tudjuk és Eurómilliárdos is lettél mosogatásból XD

Nem kell a duma! Én is éltem évekig külföldön, tudom mit, mennyit keresnek ott. Amit az itthoniaknak előadtok, annak valójában örülnétek ha akár a tizedét megkapnátok.

A jó szakmunkást, itthon is megfizetik. Külföldön is csak az olyan munkákat fizetik meg, amihez szaktudás is kell. Az amolyan betanított, segédmunkákból, mosogatásból, takarításból, ott is csak tengődni lehet. Hiába adjátok elő, hogy mosogatásból ennyit meg annyit keresel, meg raktál félre. Szakemberből külföldön is hiány van, azt megfizetik. De segédmunkásból ott is van annyi, mint a szemét. Nem fogsz meggazdagodni belőle!

2022. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged és tapasztalatod van?
2022. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
22-es ez azért kemény, még jósólni is tudsz, de el kell keserítselek, nem mosogató vagyok, nem is segédmunkás, sem gyári munkás, sem egyéb ilyen szarságok. Rendes normális szakmám van, bár tényleg nem tudom honnan vetted, hogy segédmunkás vagyok, egy szóval sem írtam ilyet. Illetve azt se írtam hogy milliárdos lettem, szimplán csak van pénzem, jól élek, élvezem az életet, persze sokat dolgozom, de hát ez ezzel jár. Önálló vagyok független és szabad szóval ennyi. Szép estét neked!
2022. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
16%

#24


Miért mi vagy? Tán igazgató? XD

2022. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
25%

Külföldre az menjen dolgozni, aki beszéli az adott ország nyelvét és van egy ütőképes szakmája, amiben van legalább 3-5 szakmai tapasztalata.

Éltem külföldön, 1 évet Németországban, és 2 évet Hollandiában.

Hollandiába pl... a bevásárlóközpontok ajtajára ki van írva, hogy cigány NE LOPJ!!

Szerintem ezzel el mondtam mindent!

2022. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
86%
Egyik legjobb cimbim cigany srac, multinal csoportvezeto. A fizetese 7 szamjegyu brutto, villamosmernok vegzettsege van. Semmi sem mulik azon hogy cigany vagy, foleg egy multinal.
2022. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
91%

#26


Ez Bécsben volt kiírva, hogy "magyar ne lopj!"

2022. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bankban volt erősen cigánynak kinéző kollégám. Sosem kérdeztem rá a származására, így az is lehet, hogy csak nagyon gyorsan barnult a napon, télen is.


Mindig kedves, tiszta és jó szakemberként tekintettünk rá. Egy kollégám volt, aki a bemutatkozás után kirekesztően viselkedett és nem akart neki esélyt adni, de a kollektíva elég befogadó volt és ő is alkalmazkodott. Két hónap után senkit nem érdekelt a származása, hiszen a viselkedésén nem látszott.

2022. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
19%
PSZ ügyintéző végzettséggel kb sose fognak felvenni bankba dolgozni. Ott diploma a beugró.
2022. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
83%
+ a legtöbb irodai munkánál ugyan ez van. Általában kérik a diplomát
2022. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!