Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon gáz lenne, ha visszamon...

Nagyon gáz lenne, ha visszamondanám ezt a munkát?

Figyelt kérdés

Igazából már 5 hónapja nincs munkám, de más bevételi forrásból jutottam pénzhez, így jobban állok mint 5 hónapja. Persze mindenképpen kellene egy stabil állás. Most voltam 3 állásinterjún abból 2 tetszett, a 3. viszont nagyon nem és mit hoz az élet pont amelyik nagyon nem tetszett egyből írtak emailt, hogy felvennének. A másik kettő még nem adott nemleges választ sem.

Nem tartom magam egy hülyegyereknek, de ehhez a munkához kell úgynevezett "érdekérvényesítő" képesség, én meg pont olyan vagyok, hogy az életben is a hülyékre ráhagyom inkább a dolgokat, nem megyek bele vitákba, konfliktusokba. Inkább a számítógép, excel, ilyen pepecselős, vagy kétkezi munka ami érdekel.

Na most itt az lenne a feladat, hogy bankban azokat az ügyfeleket kellene felhívni akik nem fizetnek és rávenni hogy fizessenek, ezt megkérdeztem az interjún hogy ez hogy működik, azt válaszolták rá, hogy ez banktitok.

Na most én józan paraszti ésszel, tiltanám a fizetést vagy a nyugdíjat. Szóval ez a meggyőzés, érdekérvényesítés nagyon távol áll tőlem, de mint magánember és a munkában is. Másik dolog, hogy a hívás gépről történik és ilyen automata rendszerben, mert csináltam én hideghívásos melót, de nekem ez a gépi rendszer meg hogy lehallgatnak ellenőriznek nem jó.


Viszont az 5 hónap meg rohadt sok. A másik 2 hely sokkal jobb lenne + ennél a banknál is beadtam egy másik pozícióra (mondjuk így lehet azt is bukom). Amúgy ezt a szitut is gáznak érzem, hogy jelentkeztem de mégsem érdekel/ nem tudnám csinálni.

De volt ilyen meló amire jelentkeztem belevetettem magam, láttam hogy sz*r lesz és aztán 1 hét után off... Most van 2 millió forintom anyámnál élek, nem költök semmire, mivel hobbim sincs nagyon. Így nincs meg az a motiváció, nem magára a munkára, hanem olyat vállaljak el ami távol áll tőlem.



2022. nov. 23. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé lélelkölő munkának hangzik 🥺😞
2022. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát igazából folyamatosan cserélődik a mezőny, azt hallottam, hogy sokáig nem bírják ott az emberek.

De ugyanakkor meg kb 100-an dolgoznak ott.

2022. nov. 23. 11:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyomor és jó idegrendszer is kell ehhez a munkához :( én nem bírnám csinálni, akármekkora is bennem az élet és emberundor. Sosem azokat kell hívni, akik csak b.sznak rá a fizetésre, hanem a kisnyugdíjas Marika nénit.

Inkább várj a többire, hátha értesítenek, vagy jelentkezz újakra, ami tényleg megfelelő neked. Sok sikert!

2022. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Hat motiváljon az, hogy ahhoz a.2 misihez sajnos elég sok kell meg hogy legalább meg csak egy 30 milliós panel is összejöjjön. Amugy sokat nem vesztesz vele ha kiprobalod, próbaidő alatt elvileg bármikor mondhatod nap végén, hogy akkor holnap már nem jövök ennyi volt.
2022. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval olyan ügyfeleket kellene nap mint nap hívni, akik legszívesebben a torkodat harapnák át a telefonon keresztül? Én ezt havi nettó 1 millióért se csinálnám. Neked sincs affinitásod hozzá, szóval szerintem várj a többi helyre, hátha.
2022. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy a 30 milliós panelhoz képest, mindegy hogy ez a meló vagy elmegyek mondjuk udvarosnak vagy postásnak, mert így sem jön össze csak szintentartok. Ha már úgy sem a szakmámban helyezkedek el, akkor tökmindegy csak ne legyen stresszes, de mikor jelentkeztem rá nem tűnt ilyennek...
2022. nov. 23. 13:06
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Fektesd be a 2 misit, társulj be vele vállalkozásba és élj meg belőle. Mellette kereshetsz olyan munkát, ami kedvedre való.
2022. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Na most itt az lenne a feladat, hogy bankban azokat az ügyfeleket kellene felhívni akik nem fizetnek és rávenni hogy fizessenek, ezt megkérdeztem az interjún hogy ez hogy működik, azt válaszolták rá, hogy ez banktitok."

Ez melyik bank és mi a neve a pozíciónak? Tudsz esetleg linket adni hozzá? Semmi rossz nincs abban, hogy emberekkel kell beszélgetni, nem vagy te végrehajtó, hogy utálni kelljen.

2022. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs vele, ha azt mondod, hogy bocsánat, én mégsem szeretném ezt a munkát. Jelentkeztem másik pozícióra is önökhöz, szeretném megvárni arról a döntést és amennyiben pozitív, akkor azt fogadom el.
2022. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Ha már úgy sem a szakmámban helyezkedek el, akkor tökmindegy csak ne legyen stresszes"

Mi a szakmád vagy végzettséged? Azt hittem azért nézel bankoknál állásokat, mert pénzügyi területen végeztél.

2022. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!