Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon gáz lenne, ha visszamon...

Nagyon gáz lenne, ha visszamondanám ezt a munkát?

Figyelt kérdés

Igazából már 5 hónapja nincs munkám, de más bevételi forrásból jutottam pénzhez, így jobban állok mint 5 hónapja. Persze mindenképpen kellene egy stabil állás. Most voltam 3 állásinterjún abból 2 tetszett, a 3. viszont nagyon nem és mit hoz az élet pont amelyik nagyon nem tetszett egyből írtak emailt, hogy felvennének. A másik kettő még nem adott nemleges választ sem.

Nem tartom magam egy hülyegyereknek, de ehhez a munkához kell úgynevezett "érdekérvényesítő" képesség, én meg pont olyan vagyok, hogy az életben is a hülyékre ráhagyom inkább a dolgokat, nem megyek bele vitákba, konfliktusokba. Inkább a számítógép, excel, ilyen pepecselős, vagy kétkezi munka ami érdekel.

Na most itt az lenne a feladat, hogy bankban azokat az ügyfeleket kellene felhívni akik nem fizetnek és rávenni hogy fizessenek, ezt megkérdeztem az interjún hogy ez hogy működik, azt válaszolták rá, hogy ez banktitok.

Na most én józan paraszti ésszel, tiltanám a fizetést vagy a nyugdíjat. Szóval ez a meggyőzés, érdekérvényesítés nagyon távol áll tőlem, de mint magánember és a munkában is. Másik dolog, hogy a hívás gépről történik és ilyen automata rendszerben, mert csináltam én hideghívásos melót, de nekem ez a gépi rendszer meg hogy lehallgatnak ellenőriznek nem jó.


Viszont az 5 hónap meg rohadt sok. A másik 2 hely sokkal jobb lenne + ennél a banknál is beadtam egy másik pozícióra (mondjuk így lehet azt is bukom). Amúgy ezt a szitut is gáznak érzem, hogy jelentkeztem de mégsem érdekel/ nem tudnám csinálni.

De volt ilyen meló amire jelentkeztem belevetettem magam, láttam hogy sz*r lesz és aztán 1 hét után off... Most van 2 millió forintom anyámnál élek, nem költök semmire, mivel hobbim sincs nagyon. Így nincs meg az a motiváció, nem magára a munkára, hanem olyat vállaljak el ami távol áll tőlem.



2022. nov. 23. 11:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azokat hivogatja így a bank, akitől nem tud inkasszózni, mert nem jön a számlájára pénz. Elég szar meló az embereket fenyegeti, mert igazából azzal lehet fizetésre bírni. A másik hogy azért cserélődnek az emberek, mert van a bank által elvárt kvóta, szóval ha a próbaidőn belül nincs teljesítve még ők küldenek el. Úgyhogy téged is cseszegetnek, hogy cseszegess másokat. Mondd azt, hogy ez a pozícióra mégse vagy alkalmas, de pályáztál másra is gondolják meg. Viszont pl az OTPhez is folyamatosan keresnek ügyfelet pont a kvótarendszer miatt, mivel mindenféle banki terméket, biztosítást is ki kell árulni a számlavezetés mellé.
2022. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*ügyfelest
2022. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, simán lehet, hogy a másik kettőből bejön az egyik. Én a helyedben nem tenném ki magam ilyen munkának, csak ha muszáj lenne.
2022. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy sima telebankos call centeres melónál is kell értékesíteni, ilyen retek tukmálós világot élünk, már ha a postán befizetek valamit akkor is kérdezik, hogy érdekel-e megtakarítás? És nem azért mert cseszegetni akarnak, hanem mert ki van adva szerencsétleneknek.
2022. nov. 23. 19:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Sőt, nemcsak, hogy ki van adva nekik, de próbavásárlással ellenőriztetik őket és ha leminősíti a próbavásárló, akkor még ki is rúgják, vagy csökkentik a fizuját.
2022. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vállald el, aztán próbaidő alatt keresel jobbat. Addig is lesz bevételed.
2022. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges elvállalnod, ha nem élvezed és innen is csak lelépnél pár nap után, mint az előző helyről. Főleg, hogy pénzed van, költeni nem költesz semmire, úgyhogy nincs kényszer, hogy bármit elvállalj, amiben nem leled örömöd.
2022. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%
Inkább tanuld meg befektetni a pénzt. Vehetsz belőle valutát, amikor olcsó és visszaváltod, amikor drágább. Vehetsz részvényt, amikor olcsó és eladod amikor drágább. Az OTP-vel például kereshettél volna 20%-ot 3 hét alatt. Most visszaesett kicsit, mivel híre kelt, hogy Mo. nem kapja meg az uniós pénzeket.
2022. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!