Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy viszonylag gyorsabb...

Egy viszonylag gyorsabb váltás belefér a karrierépítésbe?

Figyelt kérdés

Igazából nekem volt egy olyan elképzelésem, hogy két évnél hamarabb nem nagyon illik elmenni egy cégtől, mert bizonyítani kell, hogy az ember megpróbálta, adott vissza értéket és utána tiszta lelkiismerettel mehet máshová jobb fizetésért, mert legyünk őszinték legtöbbször ez az ok.

Első helyen majdnem három évet voltam, másodiknál egy kicsit több, mint kettőt és idén év elején váltottam egy harmadikra. Most viszont nem érzem olyan jól itt magam, persze vannak előnyei is és még többet is beletehetnék, de az infláció elég nagy és egyelőre nem úgy tűnik, hogy ezt követő béremelés lesz.

Januárban lesz majd konkrétan újra bértárgyalás, de ha nem adják meg azt, amit szeretnék, akkor úgy érzem jövőben is elkezdenék nézelődni másfelé. Munka az mondjuk lenne, mert IT-ben dolgozom és mindig jönnek új ajánlatok, de azt sem szeretném, hogy komolytalannak tűnjek, mert nem néz jól ki a sok váltás. Aztán csak az lenne a célom, hogy valahol hosszabb távon is megragadjak és kiépítsek magamnak valami státuszt.



2022. nov. 26. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

10# Linkelsz linkedin-t légyszi?


Meg akarom nézni hol alkalmaznak ilyen helyesírással, hogy oda véletlenül se adjam be az önéletrajzom.

2022. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

3 millió nettó :D


Multinál dolgozom vezető pozícióban. A 3 millió nettó az 7290€ nettó napi árfolyamon számolva, az évi 87.480€ NETTÓ! Tudod, ennyit még a külföldi kollégák nagy része sem keres (bruttó simán van egy 100-as, de nettóban nincs). Itthon pedig elég komoly vezető pozíció kell hozzá, amit viszont nem igazán érnek el az emberek 29 évesen, főleg úgy nem, hogy előtte évente céget váltottál, márpedig vezetőnek ritkán veszik figyelembe azokat, akik éppen csak megérkeztek a céghez.



Tudod, nagy számot kamuzni bárki tud, de ha valóban jól keresnél, akkor tudnád, hogy ennyi pénzt nagyon nem könnyű megcsinálni NETTÓ-ban (29 évesen, gondolom nem 3 gyerekkel, és kb 0 adóval rendelkezel persze)

2022. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

#10 a linkedink profilodra én is kíváncsi lennék 3 millió net az az kb 4.5 milla bruttó ami kb 11.5 ezer euro az azért kicsit sok.

Kb amerikában lehet ennyi pénzt keresni programozóként

2022. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!