Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home Office órákkal szoktatok...

Home Office órákkal szoktatok csalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életemben először vagyok home officeban.

Magamnak vezetem a ledolgozott óráim.


Értékelem, nem szeretnék vele visszaélni, ugyanakkor elgondolkodtam.


Ezzel az emberek nem szoktak nagyon keményen csalni?

Szerintem ha megcsinálnám fél óra alatt a munkám aztán elmennék kirándulni és beírnék 8 órát akkor sem szólna senki… :D



2022. dec. 15. 09:49
A kérdező szavazást indított:
Szoktam
Nem szoktam
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az csalásnak számít, hogy egy nap 4 óránál többet dolgozok, másnap kevesebbet, de 4 4-nek osztom el, akkor igen :)
2022. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen nem az számít, hogy 8 órát ülj a gép előtt, hanem hogy a munka legyen jól és időben elvégezve. Én simán elugrok boltba, fodrászhoz, masszázsra, stb. De a munka időben készen van. A céget nem érdekli, hogy azt mikor csinálom meg.
2022. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ho-ban sokkal többet dolgozom, mint az irodában... Eleve korábban kezdek, nincs kV szünet meg 1,5 órás ebédelés, dumalas a kollégákkal....
2022. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Senkit nem érdekel az óraszám, hanem a feladatok határidőig történő teljesítése a lényeg.
2022. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 4-es irja, senkit nem erdekel mennyit dolgozok, ha a vallalt feladatok kesz vannak hataridore.
2022. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A vállalat stratégia alkotó vezetősége tökéletesen tudja, hogy nem fogsz végig dolgozni, ennek tökéletes tudtában alkotják meg ezeket a HO policy-kat.

Valószínű azt is tudják, hányszor klikkelsz egy nap.


Ha a közvetlen felettesed pattog, az egyedül az ő alkalmatlan micromanagelését bizonyítja, beszélj erről az ő vezetőjének.

2022. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aztán jön valaki aki nem fél hanem nyolc órát dolgozik (16x-os mennyiség), emiatt mindenkit hozzá mérnek és leértékelnek. Kiégés és túlmunka az egyik oldalon, rossz eredmények és annak következményei a másikon.

Előbb-utóbb beáll az egyensúly, mert mindenkinek jobb úgy. Nettó 4-6 óra munka, mint egy normál irodai napon.

2022. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem számolja az óráimat. Ezért csalni sem tudok. De munkaidőben igyekszem dolgozni. Szerintem többet dolgozom itthon, mint bent az irodában.


Arra figyelj, hogy a telefont MINDIG vedd fel, ha a főnököd hív.

2022. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Max úgy szoktam "csalni", hogy leugrok a boltba ezért-azért.

De amúgy sokszor hamarabb kezdek, ha úgy kelek fel és a meló el van végezve rendesen, szóval nincs probléma.

2022. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Mint állat. Mint ahogyan az itt kommentelők is. Csak picit máshogy fogalmazunk. :D
2022. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!